Служив разом з сином: на Волині віддали шану загиблому воїну Сергію Карпуку
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/06-11/362751/353394487_1354454145137915_70744423900563012_n.jpg)
На Турійщині попрощалися з загиблим воїном Сергієм Карпуком.
Розділити біль з рідними та провести Героя в останню земну дорогу зійшлися близькі, знайомі, односельчани та побратими Сергія. З перших днів повномасштабної війни він став на захист країни. Був у «волинській сотці», останнім часом воював на Донеччині, де й загинув. За словами сина Віталія, який разом служив з батьком, їх бліндаж накрило, повідомили у громаді.
До свого 54-річчя, яке мав би відзначати 25 червня, Сергій не дожив декілька тижнів. Але тут, на землі, він назавжди залишиться Героєм, вписавши своє ім’я у нетлінну книгу творення Української держави.
А в пам’яті тих, хто його знав, – щирим, добрим і простим, людиною, яка відчувала безмежну відповідальність за інших. На війні завжди шкодував молодих хлопців і казав, що їм потрібно повернутися додому, а про себе й не думав. Все життя він віддав лісничій справі, працював лісорубом у Перевалівському лісництві. Любив природу і красу свого краю, любив людей, тож і став на захист своєї країни не вагаючись.
На рідну землю воїн повернувся уквітчаними дорогами, живим коридором шани. За його душу піднеслася спільна молитва. У мить прощання для Героя прозвучав Державний Гімн України та військовий салют.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Розділити біль з рідними та провести Героя в останню земну дорогу зійшлися близькі, знайомі, односельчани та побратими Сергія. З перших днів повномасштабної війни він став на захист країни. Був у «волинській сотці», останнім часом воював на Донеччині, де й загинув. За словами сина Віталія, який разом служив з батьком, їх бліндаж накрило, повідомили у громаді.
До свого 54-річчя, яке мав би відзначати 25 червня, Сергій не дожив декілька тижнів. Але тут, на землі, він назавжди залишиться Героєм, вписавши своє ім’я у нетлінну книгу творення Української держави.
А в пам’яті тих, хто його знав, – щирим, добрим і простим, людиною, яка відчувала безмежну відповідальність за інших. На війні завжди шкодував молодих хлопців і казав, що їм потрібно повернутися додому, а про себе й не думав. Все життя він віддав лісничій справі, працював лісорубом у Перевалівському лісництві. Любив природу і красу свого краю, любив людей, тож і став на захист своєї країни не вагаючись.
На рідну землю воїн повернувся уквітчаними дорогами, живим коридором шани. За його душу піднеслася спільна молитва. У мить прощання для Героя прозвучав Державний Гімн України та військовий салют.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Закінчилася Волинь, а з нею і дорога: чи відремонтують на Рівненщині 11 км міжнародної траси
Сьогодні 19:30
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:30
«Жінка мене підставила, я з війни вернувся»: у Луцьку затримали чоловіка за підпал квартири
Сьогодні 18:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:51
Тримався 17 років: українки оновили національний рекорд на юніорському Євро з легкої атлетики, серед них – волинянки
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
У Криму зносять останню українську церкву
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.