На Волині вантажівка влетіла в Hyundai, постраждала водійка
14 березня близько 21 години у Горохові 46-річний водій вантажівки Volvo не врахував дорожню обстановку та виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із автомобілем Hyundai. За кермом легковика перебувала 38-річна місцева мешканка, в салоні також перебувала її трирічна донька.
Жінка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували. Дитина серйозних травм не зазнала, за її станом наразі спостерігають лікарі. Водії транспортних засобів були тверезі.
Читати ще: «Заправився» зранечку: в Луцьку водій, у якого алкоголю в крові у 10 разів було вище норми, влаштував ДТП на перехресті
Цього ж дня близько 22 години у Луцьку 21-річний водій Opel на проспекті Соборності наїхав на пішохода, який перебігав дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. 37-річний чоловік отримав травми, його ушпиталили.З місця події слідчі вилучили автомобіль, керманич автомобіля був тверезий.
Читати ще: Кидав яйця у вікна, бігав коридорами та лякав охоронця: в Луцьку чоловік хуліганив у ліцеї
За двома фактами аварій слідчі розпочали кримінальні провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесне ушкодження. Слідчі встановлюють обставини ДТП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Жінка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували. Дитина серйозних травм не зазнала, за її станом наразі спостерігають лікарі. Водії транспортних засобів були тверезі.
Читати ще: «Заправився» зранечку: в Луцьку водій, у якого алкоголю в крові у 10 разів було вище норми, влаштував ДТП на перехресті
Цього ж дня близько 22 години у Луцьку 21-річний водій Opel на проспекті Соборності наїхав на пішохода, який перебігав дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. 37-річний чоловік отримав травми, його ушпиталили.З місця події слідчі вилучили автомобіль, керманич автомобіля був тверезий.
Читати ще: Кидав яйця у вікна, бігав коридорами та лякав охоронця: в Луцьку чоловік хуліганив у ліцеї
За двома фактами аварій слідчі розпочали кримінальні провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесне ушкодження. Слідчі встановлюють обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.