USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.60
  • PLN 10.25 10.50

На Волині в лісі знову спалили джип з незаконно зрізаною деревиною

5 Травня 2020 12:13
У Горинському лісництві ДП «Цуманське ЛГ», на території Цуманської пущі, здійснили самовільну порубку дубів, яку виявили працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ».

Лісопорушники, розуміючи, що тепер не зможуть втекти від лісової охорони, підпалили автомобіль, яким планували вивезти незаконно зрізану деревину, – інформує Конкурент з посиланням на Волинське обласне управління лісомисливського господарства.
За цим джипом лісівники стежать давно. Досі чоловікам вдавалося вчасно втікати, автівку вони переховували. Працівникам лісової охорони відомі особи зловмисників – це жителі с. Грем’яче Ківерцівського р-ну.

Зараз на місці працює пожежний екіпаж ДП «Цуманське ЛГ». Зважаючи на те, що горить авто в самому лісі, був значний ризик поширення загоряння. Про факт повідомили поліцію.


Нагадаємо: 1 травня працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання помітили автомобіль з єврономерами, завантажений дубовими колодками. Лісопорушники покинули автівку і втекли. Та за кілька хвилин повернулися на іншому автомобілі. Чоловік у балаклаві, очевидно, намагаючись знищити докази, підпалив затриманий автомобіль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанин Показати IP 5 Травня 2020 12:48
Державний ліс_бізнес полішні? По15років тюрми і бізнес закінчиться.Тільки такими методами можна навчити дотримуватись законів.
додік до лучанин Показати IP 5 Травня 2020 13:21
Ну, кришує цей "бізнес" якраз не "полішня", а лучани і куяни при посадах і краватках... А "полішня" так, кріпаки...
Житель Цуманя Показати IP 5 Травня 2020 13:13
В навколишніх селах по 5 пилорам в кожному з п'ятиметровими парканами, працюють цілодобово, а ночами колони фур розвозять деревину по всій області. А два лісника сидять в лісі під пеньком караулять лісорубів, силюків, яких наймають за пляшку горілки. Дурдом.
Ну до Житель Цуманя Показати IP 5 Травня 2020 15:16
А потім на селюуюуах, які вкрали три сосни піаряться правохранітелі. Ай виявили, ай затримали і тд. Де хоч публікація за тих, хто кражі дубів на потік поставив
253 Показати IP 5 Травня 2020 13:16
полюбому електорат Зеленського
Народна прокуратура Показати IP 5 Травня 2020 14:35
Так уже й кріпаки!!! Вас як послухати, то прямо "дядьки в краватках"силою змушують "бідних чесних і законослухняних" полішуків красти ліс, копати бурштин, займатись контрабандою і т.д. Всі винні кругом, тільки не ми!
алі Показати IP 5 Травня 2020 16:12
хто підкаже як фінансова допомогти паліям!!! а то багато вже розвилось тих дровосєків
янеробот Показати IP 5 Травня 2020 16:20
та спаліть вже їм хто-небудь їхній гараж і пилораму, надоїли вже зі своїми перфомансами
FRM Показати IP 5 Травня 2020 17:37
Грошей.кури не клюють,от і палять машини.ФЛЕШМОБ вних такий.
До Жетеля Цуманя Показати IP 5 Травня 2020 21:32
Ті, що автомобілі палили, якраз не з тих селюків, що за пляшку ліс ріжуть. Тому, якщо ви дійсно житель Цуманя, то прекрасно це знаєте.
Ввв Показати IP 5 Травня 2020 21:56
Якби за те авто заплатив 3-4тис. За розмитнення...то подумав би чи палити.. А так прошу..... Людину збив ....при дтп...вкрав...наїхав...спалив Пофіг завтра за 1000...ще куплю...