На Волині у пенсіонера вкрали 20 тисяч, схованих у скриньці
![](/resize/450x337/r/files/news/2021/05-11/314929/88.jpg)
У селі Набруска на Маневиччині вкрали у пенсіонера 20 тисяч гривень.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Зловмисником виявився 50-річний місцевий мешканець. Пошкодивши навісний замок, він проник у будинок, коли нікого не було вдома, та виніс звідти 20 тисяч гривень, які були сховані у дерев’яній скринці. Гроші правоохоронці часткового вилучили.
У п’ятницю, 7 травня, близько 23 години, до поліції звернулася 34-річна ковельчанка. Жінка повідомила, що із будинку її батьків у селі Буцин з грудня по травень викрали велосипед, металобрухт та інші речі на загальну суму близько 20 тис. грн.
У цей час у помешканні ніхто не проживав, воно було зачинене, тому зловмисник проник у приміщення, пошкодивши вхідні двері.
Оперативники встановили, що скоїв крадіжку 50-річний мешканець населеного пункту. Викрадене поліцейські вилучили.Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Йдеться про крадіжку, що поєднана з проникненням у житло. Слідство триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Зловмисником виявився 50-річний місцевий мешканець. Пошкодивши навісний замок, він проник у будинок, коли нікого не було вдома, та виніс звідти 20 тисяч гривень, які були сховані у дерев’яній скринці. Гроші правоохоронці часткового вилучили.
У п’ятницю, 7 травня, близько 23 години, до поліції звернулася 34-річна ковельчанка. Жінка повідомила, що із будинку її батьків у селі Буцин з грудня по травень викрали велосипед, металобрухт та інші речі на загальну суму близько 20 тис. грн.
У цей час у помешканні ніхто не проживав, воно було зачинене, тому зловмисник проник у приміщення, пошкодивши вхідні двері.
Оперативники встановили, що скоїв крадіжку 50-річний мешканець населеного пункту. Викрадене поліцейські вилучили.Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Йдеться про крадіжку, що поєднана з проникненням у житло. Слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Звільнені з ув'язнення російські опозиціонери закликали Захід зняти санкції з «простих росіян»
Сьогодні 08:38
Сьогодні 08:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.