На Волині у напрямку Львова укріплюють міст через річку
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/11-02/349735/312803018_504626808375708_6458399877838142960_n.jpg)
На автомобільній дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк у селі Гірка Полонка ремонтують міст через річку Чорногузку.
Як повідомили у Службі автомобільних доріг Волині, працюють мостовики підрядного підприємства ТзОВ «РБП Транс-Мост».
Наразі укріплено укоси земляного полотна насипу лівої частини мосту габіонними конструкціями типу «матраци Рено» та залізобетонними монолітними плитами; проведено герметизацію стиків тротуарних блоків лівої частини штучної споруди; відремонтовано балки прогонової будови правої частини мостового переходу; відновлено деформаційні шви.
Попереду роботи з укріплення центральної опори правої частини цієї штучної споруди, до їх виконання підрядник приступить після того, як спаде рівень води в річці.
Мостовий перехід через р.Чорногузку в с.Гірка Полонка, довжиною понад 42 м, побудований в 1958 році. У 1977 році проведено його реконструкцію – добудовано ліву частину.
Враховуючи вік споруди і відсутність ремонтів, під впливом навантажень та інших факторів, зокрема й природно-кліматичних, окремі її елементи зазнали руйнувань, що зменшують надійність і безпеку подальшої експлуатації.
Ця штучна споруда знаходиться в четвертому експлуатаційному стані, і потребує ремонту. Планом проєктних робіт на поточний рік передбачалось виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт цього мосту. Однак, з початком повномасштабної війни всі цьогорічні плани дорожників лишились нереалізованими, автомобільні дороги та штучні споруди на них наразі підтримуються в рамках робіт з їх експлуатаційного утримання. Тож і міст через Чорногузку на автошляху Н-17 полагодили у рамках експлуатаційного утримання.
Проведені роботи, зокрема щодо укріплення берегових, проміжних і центральної опор, збережуть конструкцію мосту від руйнування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у Службі автомобільних доріг Волині, працюють мостовики підрядного підприємства ТзОВ «РБП Транс-Мост».
Наразі укріплено укоси земляного полотна насипу лівої частини мосту габіонними конструкціями типу «матраци Рено» та залізобетонними монолітними плитами; проведено герметизацію стиків тротуарних блоків лівої частини штучної споруди; відремонтовано балки прогонової будови правої частини мостового переходу; відновлено деформаційні шви.
Попереду роботи з укріплення центральної опори правої частини цієї штучної споруди, до їх виконання підрядник приступить після того, як спаде рівень води в річці.
Мостовий перехід через р.Чорногузку в с.Гірка Полонка, довжиною понад 42 м, побудований в 1958 році. У 1977 році проведено його реконструкцію – добудовано ліву частину.
Враховуючи вік споруди і відсутність ремонтів, під впливом навантажень та інших факторів, зокрема й природно-кліматичних, окремі її елементи зазнали руйнувань, що зменшують надійність і безпеку подальшої експлуатації.
Ця штучна споруда знаходиться в четвертому експлуатаційному стані, і потребує ремонту. Планом проєктних робіт на поточний рік передбачалось виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт цього мосту. Однак, з початком повномасштабної війни всі цьогорічні плани дорожників лишились нереалізованими, автомобільні дороги та штучні споруди на них наразі підтримуються в рамках робіт з їх експлуатаційного утримання. Тож і міст через Чорногузку на автошляху Н-17 полагодили у рамках експлуатаційного утримання.
Проведені роботи, зокрема щодо укріплення берегових, проміжних і центральної опор, збережуть конструкцію мосту від руйнування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
Сьогодні 22:12
Сьогодні 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
Сьогодні 21:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:54
Кухар, розвідник, оператор БПЛА: у Міноборони назвали найбільш потрібні у війську спеціальності
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Понад 11 млн треба на реабілітаційне відділення: депутати з Волині звернулися до Шмигаля
Сьогодні 20:39
Сьогодні 20:39
Графіки вимкнення електрики на Волині 27 липня
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.