На Волині у чоловіка в лісі вкрали автомобіль
![](/resize/450x266/r/files/news/2023/05-24/361721/5bf1cb6b483826cayzb0647270c5cd7c_orig.jpg)
Учора, 23 травня, до поліції звернувся 25-річний житель Ковельського району. Чоловік повідомив, що у лісі поблизу селища Головне на Любомльщині у нього викрали автомобіль Volkswagen Golf.
На пошуки транспортного засобу були орієнтовані усі наряди поліції. Завдяки правильним і оперативним діям співробітники любомльської поліції швидко затримали зловмисника, інформує поліція Волині.
Ним виявився 45-річний житель Ковельського району. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Транспортний засіб вилучили.
За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує, зокрема, до п’яти років позбавлення волі.
Триває слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На пошуки транспортного засобу були орієнтовані усі наряди поліції. Завдяки правильним і оперативним діям співробітники любомльської поліції швидко затримали зловмисника, інформує поліція Волині.
Ним виявився 45-річний житель Ковельського району. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Транспортний засіб вилучили.
За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує, зокрема, до п’яти років позбавлення волі.
Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.