На Волині тайванці переймали військовий досвід інструкторів ТНЦ «Тернове Поле»
![](/resize/450x376/r/files/news/2023/05-05/360612/344746556_254560323605217_4478082411670606301_n.jpg)
Аби перейняти досвід військової підготовки цивільного населення та ЗСУ, до тренувального центру «Тернове Поле» прибули акредитовані Міністерством оборони представники Тайваню.
Про це повідомила пресслужба «Тернового Поля».
Делегація з Тайваню приїхала в Україну, аби подивитися, як функціонують добровольчі формування. Командування ОК «Захід» продемонструвало роботу двох добровольчих формувань – Львівського ДФТГ та БОР «Луцьк».
Інструктори тренувального центру продемонстрували апробовану військову підготовку з восьми дисциплін, яку впроваджено у навчання ЗСУ починаючи з квітня 2022 року. Досвід війни України з росією, зокрема ТНЦ «Тернове Поле», надзвичайно важливий на тлі військової загрози для Тайваню.
Командування БОР «Луцьк», до складу якого входить ТНЦ «Тернове Поле», спільно з командуванням ОК «Захід» розповіли представникам Тайваню про хід підготовки ЗСУ та продемонстрували здобуті військові компетенції бійців, що навчалися в тренувальному центрі.Представники Тайваню також зацікавилися розробленим у «Терновому Полі» безпілотним літаком, що має льотну спроможність більш як чотири години. Наразі, як зазначили в ТНЦ, тут працюють над її збільшенням до шести годин.
Великий інтерес у іноземних гостей викликала методологія навчань для цивільного населення.Читати ще: Вибухи гранат і запуск дронів: як луцькі депутати проходили військовий вишкіл. Репортаж
До слова, під час події підполковник ОК «Захід» Сергій Маркович вручив нагороду полковнику Олександру Тиводару від командувача Сил територіальної оборони генерал-майора Ігоря Танцюри «За сумлінне і добросовісне виконання обов‘язків, значний особистий внесок у забезпечення обороноздатності України, зразкове виконання військового обов'язку, проявлені під час здійснення заходів з Національної безпеки і оборони та з нагоди Дня українського добровольця».Представники Тайваню висловили підтримку діяльності тренувального центру та зацікавилися можливістю навчання у «Терновому Полі», щоб мати змогу передати отриманий військовий досвід своїй країні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила пресслужба «Тернового Поля».
Делегація з Тайваню приїхала в Україну, аби подивитися, як функціонують добровольчі формування. Командування ОК «Захід» продемонструвало роботу двох добровольчих формувань – Львівського ДФТГ та БОР «Луцьк».
Інструктори тренувального центру продемонстрували апробовану військову підготовку з восьми дисциплін, яку впроваджено у навчання ЗСУ починаючи з квітня 2022 року. Досвід війни України з росією, зокрема ТНЦ «Тернове Поле», надзвичайно важливий на тлі військової загрози для Тайваню.
Командування БОР «Луцьк», до складу якого входить ТНЦ «Тернове Поле», спільно з командуванням ОК «Захід» розповіли представникам Тайваню про хід підготовки ЗСУ та продемонстрували здобуті військові компетенції бійців, що навчалися в тренувальному центрі.Представники Тайваню також зацікавилися розробленим у «Терновому Полі» безпілотним літаком, що має льотну спроможність більш як чотири години. Наразі, як зазначили в ТНЦ, тут працюють над її збільшенням до шести годин.
Великий інтерес у іноземних гостей викликала методологія навчань для цивільного населення.Читати ще: Вибухи гранат і запуск дронів: як луцькі депутати проходили військовий вишкіл. Репортаж
До слова, під час події підполковник ОК «Захід» Сергій Маркович вручив нагороду полковнику Олександру Тиводару від командувача Сил територіальної оборони генерал-майора Ігоря Танцюри «За сумлінне і добросовісне виконання обов‘язків, значний особистий внесок у забезпечення обороноздатності України, зразкове виконання військового обов'язку, проявлені під час здійснення заходів з Національної безпеки і оборони та з нагоди Дня українського добровольця».Представники Тайваню висловили підтримку діяльності тренувального центру та зацікавилися можливістю навчання у «Терновому Полі», щоб мати змогу передати отриманий військовий досвід своїй країні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
Сьогодні 22:34
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.