На Волині стартував обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл»
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/06-19/384647/a22.jpg)
Гра «Сокіл» («Джура») є базовою основою для комплексної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді в Україні. До гри, яка упродовж двох днів триватиме на Ковельщині, доєдналися близько 200 учасників з усіх громад області.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Основна мета гри – це відродження національних традицій і культурної спадщини, формування всебічно розвиненої, духовної особистості, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних захиснику України. Базою організації гри в освітніх закладах є: учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче; добровільне об’єднання дітей та молоді для виконання завдань гри у рій – клас, гурток тощо, сотню – паралель класів, курінь – заклад освіти.Упродовж гри діти навчаються під час майстеркласів з домедичної підготовки, інженерно-саперної справи, зброярської та тактичної підготовки, беруть участь у конкурсах.
Читати ще: Три громадські організації з Волині перемогли у конкурсі проєктів національно-патріотичного виховання
«Патріотичне виховання на Волині має давні і добрі традиції. Бо ще 100 років тому, в часи УНР, була величезна кількість воїнів, які брали участь у вишколах та продовжували традиції козаків. Ці змагання мають надзвичайне значення для українських школярів, адже гартують їхнє тіло і дух. Ці діти будуть гідними захисниками своєї держави», – переконаний перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.Переможці обласного етапу будуть представляти Волинь на всеукраїнському рівні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Основна мета гри – це відродження національних традицій і культурної спадщини, формування всебічно розвиненої, духовної особистості, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних захиснику України. Базою організації гри в освітніх закладах є: учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче; добровільне об’єднання дітей та молоді для виконання завдань гри у рій – клас, гурток тощо, сотню – паралель класів, курінь – заклад освіти.Упродовж гри діти навчаються під час майстеркласів з домедичної підготовки, інженерно-саперної справи, зброярської та тактичної підготовки, беруть участь у конкурсах.
Читати ще: Три громадські організації з Волині перемогли у конкурсі проєктів національно-патріотичного виховання
«Патріотичне виховання на Волині має давні і добрі традиції. Бо ще 100 років тому, в часи УНР, була величезна кількість воїнів, які брали участь у вишколах та продовжували традиції козаків. Ці змагання мають надзвичайне значення для українських школярів, адже гартують їхнє тіло і дух. Ці діти будуть гідними захисниками своєї держави», – переконаний перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.Переможці обласного етапу будуть представляти Волинь на всеукраїнському рівні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.