На Волині спрощенці додали місцевим бюджетам пів мільярда гривень
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/05-27/383236/64edae97c5e7e.jpg)
За підсумками січня-квітня 2024 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 539,7 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку в області у понад півтора рази перевищують показники аналогічного періоду торік.
Про це інформує пресслужба ДПС у Волинській області.
Зокрема, із загальної суми надходжень єдиного податку вклад фізичних осіб – підприємців до бюджетів громад – 410,1 мільйона гривень. Юридичні особи – спрощенці сплатили 95,3 мільйона гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники Волині спрямували до місцевих бюджетів 34,3 мільйона гривень єдиного податку.
«Стабільно позитивна динаміка надходжень єдиного податку, яку фіксуємо з початку року, дозволяє громадам планувати видатки з врахуванням зразкової податкової дисципліни цієї групи платників. Малий бізнес, як надійний партнер місцевого самоврядування, виконує свої податкові зобов’язання сумлінно. Дбаючи про зручність комунікації платників з контролюючим органом, ДПС пропонує фізичним особам – підприємцям сучасний сервіс – мобільний застосунок «Моя податкова», який надає нові можливості для дистанційного звітування, отримання інформації та сплати податків», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.
Читати ще: На Волині з початку року податкові ревізори здійснили понад півтисячі перевірок бізнесу
Нагадаємо, що у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні нові сервіси для ФОП:
– Мій ФОП у розділі «Мої дані» застосунку: інформація про реєстрацію ФОП та обрання спрощеної системи оподаткування;
– подання податкових декларацій платника єдиного податку: для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування 1-3 груп, у розділі «Послуги»;
– сплата податків: доступна у «Стані розрахунків з бюджетом» розділу «Послуги».
Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба ДПС у Волинській області.
Зокрема, із загальної суми надходжень єдиного податку вклад фізичних осіб – підприємців до бюджетів громад – 410,1 мільйона гривень. Юридичні особи – спрощенці сплатили 95,3 мільйона гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники Волині спрямували до місцевих бюджетів 34,3 мільйона гривень єдиного податку.
«Стабільно позитивна динаміка надходжень єдиного податку, яку фіксуємо з початку року, дозволяє громадам планувати видатки з врахуванням зразкової податкової дисципліни цієї групи платників. Малий бізнес, як надійний партнер місцевого самоврядування, виконує свої податкові зобов’язання сумлінно. Дбаючи про зручність комунікації платників з контролюючим органом, ДПС пропонує фізичним особам – підприємцям сучасний сервіс – мобільний застосунок «Моя податкова», який надає нові можливості для дистанційного звітування, отримання інформації та сплати податків», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.
Читати ще: На Волині з початку року податкові ревізори здійснили понад півтисячі перевірок бізнесу
Нагадаємо, що у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні нові сервіси для ФОП:
– Мій ФОП у розділі «Мої дані» застосунку: інформація про реєстрацію ФОП та обрання спрощеної системи оподаткування;
– подання податкових декларацій платника єдиного податку: для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування 1-3 груп, у розділі «Послуги»;
– сплата податків: доступна у «Стані розрахунків з бюджетом» розділу «Послуги».
Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У селі на Волині ремонтують два мости
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.