На Волині спіймали п'яного водія: допомогли небайдужі
![](/resize/450x355/r/files/news/2023/08-25/367264/photo_2023-08-25_09-47-22.jpg)
Днями на дорозі М07 Київ–Ковель–Ягодин патрульні саме регулювали руху на місці ДТП, коли до них звернувся чоловік. Він розповів, що позаду нього рухався автомобіль марки Mercedes, водій якого, ймовірно, перебував у стані спʼяніння. Адже, за словами громадянина, авто їхало підозріло хаотично.
Через кілька хвилин інспектори зупинили схожий за описом транспортний засіб, коли той проїжджав повз, інформують у патрульній поліції Волині.
Під час спілкування з водієм поліцейські й справді виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою приладу Drager. Результат виявився позитивним – 2,71 проміле.
На правопорушника патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Через кілька хвилин інспектори зупинили схожий за описом транспортний засіб, коли той проїжджав повз, інформують у патрульній поліції Волині.
Під час спілкування з водієм поліцейські й справді виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою приладу Drager. Результат виявився позитивним – 2,71 проміле.
На правопорушника патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.