Жителі Стобихівки погрожують перекрити трасу «Київ-Ковель-Ягодин»
![](/resize/450x253/r/files/news/2018/11-05/256457/maxresdefault.jpg)
Жителі села Стобихівка Камінь-Каширського району заявили про новий протест у разі невиконання їхніх вимог.
Про це пише громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм на своїй сторінці у Facebook.
Активіст обурений, що тендер щодо аварійної школи у Стобихівці досі не оголосили. Хоча для цього є і розроблена нова проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу в Києві, і зібрані гроші батьків.
"Сьогодні на запрошення батьківського комітету Стобихівської школи відвідали славнозвісне село та поспілкувалися з батьками більше 250 дітей, які вже 2 місяці не ходять до школи. Так-так це саме та школа, яку визнали аварійною та мали розпочати будівництво нової школи у 2018. І все б нічого але тендер не оголошений і досі. Хоч для оголошення все є: є розроблена нова проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу в Києві, ходять чутки що і гроші передбачені в цьому році, а саме 1,5 млн грн. Батьки готові співфінансувати даний проект, кажуть що вже зібрали 600 тис. грн. Ніби все добре і ніяких проблем не мало б бути. Але ж ні! Департамент Волинської обласної адміністрації, який має оголошувати тендерну процедуру чомусь тягне!", – пише Володимир Бут-Гусаїм.
Громадський активіст каже, що на 250 дітей запропонували лише один автобус.
"На батьків тиснуть з різних сторін аби вони возили дітей до сусіднього села (бездоріжжя причому між селами повне, та запропонований 1 автобус для більш як 250 діток). З подачі Камінь-Каширської районної освіти поліція почала складати протоколи про адмін правопорушення, інкримінуючи батькам неналежне виховання дітей. Виявляється законна вимога батьків аби діти отримували якісну освіту у належних для цього приміщеннях – це не належне виховання дітей!", – обурений чоловік.
Володимир Бут-Гусаїм у Facebook звернувся до впливових українських політиків, аби ті посприяли цій ситуації. Адже, якщо тендер не оголосять до 13 години понеділка, то роздратовані батьки перейдуть до нового протесту – перекриють автошлях М-07 Київ-Ковель-Ягодин.
Після такої заяви батьків обіцяли вже з неділі четвертого листопада дати більш точну відповідь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм на своїй сторінці у Facebook.
Активіст обурений, що тендер щодо аварійної школи у Стобихівці досі не оголосили. Хоча для цього є і розроблена нова проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу в Києві, і зібрані гроші батьків.
"Сьогодні на запрошення батьківського комітету Стобихівської школи відвідали славнозвісне село та поспілкувалися з батьками більше 250 дітей, які вже 2 місяці не ходять до школи. Так-так це саме та школа, яку визнали аварійною та мали розпочати будівництво нової школи у 2018. І все б нічого але тендер не оголошений і досі. Хоч для оголошення все є: є розроблена нова проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу в Києві, ходять чутки що і гроші передбачені в цьому році, а саме 1,5 млн грн. Батьки готові співфінансувати даний проект, кажуть що вже зібрали 600 тис. грн. Ніби все добре і ніяких проблем не мало б бути. Але ж ні! Департамент Волинської обласної адміністрації, який має оголошувати тендерну процедуру чомусь тягне!", – пише Володимир Бут-Гусаїм.
Громадський активіст каже, що на 250 дітей запропонували лише один автобус.
"На батьків тиснуть з різних сторін аби вони возили дітей до сусіднього села (бездоріжжя причому між селами повне, та запропонований 1 автобус для більш як 250 діток). З подачі Камінь-Каширської районної освіти поліція почала складати протоколи про адмін правопорушення, інкримінуючи батькам неналежне виховання дітей. Виявляється законна вимога батьків аби діти отримували якісну освіту у належних для цього приміщеннях – це не належне виховання дітей!", – обурений чоловік.
Володимир Бут-Гусаїм у Facebook звернувся до впливових українських політиків, аби ті посприяли цій ситуації. Адже, якщо тендер не оголосять до 13 години понеділка, то роздратовані батьки перейдуть до нового протесту – перекриють автошлях М-07 Київ-Ковель-Ягодин.
Після такої заяви батьків обіцяли вже з неділі четвертого листопада дати більш точну відповідь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361028)
Ромка
Показати IP
5 Листопада 2018 11:24
Нехай візьмуть гроші у власників пилорам!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361028)
Микола до Ромка
Показати IP
5 Листопада 2018 13:31
Так вони ж самі і є власниками тих пилорам, які не платять ні копійки податків, але дуже вміють "бунтувати", що їм держава щось винна!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361028)
111111
Показати IP
5 Листопада 2018 14:56
Нехай брати та сестри профінансують з Америки Чи Канади .
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.