USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.56 10.69

На Волині розслідують дерибан земель чиновниками Держгеокадастру

14 Січня 2021 18:28
На Волині правоохоронці розпочали розслідування щодо видачі чиновниками документів, відповідно до яких понад сотню земельних ділянок незаконно передали у власність різним особам.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Волинської області.

Волинська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення службовими особами Головного управління Держгеокадастру у Волинській області зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч.2 ст. 364 КК України).

Слідство перевіряє, чи видавали чиновники упродовж 2019-2020 років умисно розпорядчі документи, відповідно до яких понад сотню земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Волині було протиправно передано у власність громадянам, у тому числі таким, які проживають за межами нашої області.

Читати ще: Віддають жителям інших областей та Криму: на Волині хочуть роздерибанити землі

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Перебіг слідства перебуває на контролі керівництва обласної прокуратури.

Нагадаємо, раніше сьогодні депутати Волинської облради звернулися до прокуратури області зі скаргою на дії обласного управління Держгеокадастру, оскільки на Волині масово роздають землі під пасовищами, сінокосами людям з інших областей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Сергій Показати IP 14 Січня 2021 18:45
А до 2019 року все чесно було?
Анатолій Поляков до Сергій Показати IP 14 Січня 2021 19:45
Так
ато Показати IP 14 Січня 2021 19:21
Допригався, Володя "каса", поїде на Львівське СІЗО, хлопці там прописку зроблять. жди, уже скоро
Угрюмий до ато Показати IP 14 Січня 2021 21:12
Йому там зразу скажуть біля якого місця свою скрутку кинути
Едуард до ато Показати IP 14 Січня 2021 21:31
чулки видадуть
Іван Показати IP 14 Січня 2021 19:42
Боярчука точно посадять !!!!
Шворак Максим до Іван Показати IP 15 Січня 2021 05:20
Стрільчук на длітельну свіданку буде заїзджати, жінкам можна на сутку
Ігорко Показати IP 14 Січня 2021 20:14
Боярчук вже написав заяву на звільнення. Прислали рахунок за період роботи !!!
Вухо з ОЛДІ до Ігорко Показати IP 14 Січня 2021 21:05
Заходив Аркадійович до Феодосівни, плакав шо вже геть не може.. жаліє шо послухав хлопців і повірив, а тепер з такою репутацією вже нікуда не візьмуть на роботу, навіть в землевпорядники в отг не піде - бо не шарить в землі,назад в РДА дорога вже закрита....
Охорона до Вухо з ОЛДІ Показати IP 15 Січня 2021 00:02
Дістало ! Лишає свого корча на ніч, йде десь пити, потім ходить шукає, кричить. Задовбало !
Луцька рда до Вухо з ОЛДІ Показати IP 15 Січня 2021 05:36
Еней був парубок моторний і хлопець хоч куди козак Володя був десь так.. собі Не радував дівчат
Славік до Вухо з ОЛДІ Показати IP 15 Січня 2021 06:22
Він потім до Лєсного зайшов, питався чи є шось випити, бо він з картріджів чемодан получив
Правда Показати IP 14 Січня 2021 20:33
Зараз справжній дерибан, в головних полях громадянин Б ....., і його колишній начальник З ...., обоє мають за плечима по декілька кримінальних справ а один шеф довідку з Липини )))
Блат хата Показати IP 14 Січня 2021 20:53
Вовчик за базар треба буде відповісти
Вова Показати IP 14 Січня 2021 22:23
Землю тирибанили завжди. І прокурори тоже в долі, по 2га на кожного родича оформляють кому не лєнь. Того надіятися на правду марна справа. Так трохи пресануть чиновників геокадастру відкриттям кримінальної справи. Та й по всьому.
Смілий Іван до Вова Показати IP 14 Січня 2021 23:32
Чекають Володю в Києві, на Сурикова,3. Ти вже всіх достав на Народного ополчення
Кадри Показати IP 15 Січня 2021 01:47
Володя бере з працівників по 500$ за перехід в нову структуру.