USD 41.30 41.50
  • USD 41.30 41.50
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.70

На Волині розселили 13 тис. біженців, є ще місця для 5 тис. осіб

15 Березня 2022 13:41
Координаційний центр Волинської області відзвітувався за роботу 14 березня. Серед напрямків – гуманітарна допомога, допомога вимушеним переселенцям та робота колцентру.

Гуманітарна допомога поїхала у різні куточки України

За минулу добу на Волині прийняли та розсортували 5 вантажівок і 11 мікроавтобусів з різноманітною гуманітарною допомогою. Надійшли: продукти харчування, в тому числі готова продукція, побутова хімія, засоби гігієни, цивільний одяг і взуття, товари для дітей та військових.

Читати ще: На Волині діють координаційний і комунікаційний центри. Функції, контакти

Відправили 4 багатотонні вантажі (продукти харчування для дорослих та дитячі продуктові набори, засоби гігієни, памперси, вологі та сухі серветки, побутова хімія, товари широкого вжитку, одяг та взуття, ковдри, постільна білизна) до міста Знам'янськ Кіровоградської області, Макарівської територіальної громади (Київська область), Полтавщину та до Рокитнянської тергромади, що на Київщині.

Спрямували 4 вантажі до військових частин в різних областях (військовий та камуфляжний одяг, термобілизна, взуття, пристрої для заряду електричних акумуляторів, спальні мішки, каремати, матраци, сучасні кишенькові та налобні ліхтарі, павербанки, тактичні рукавиці).

Прийняли та облікували 3 медичних вантажі з Швейцарії, Польщі (ліки) і Німеччини (УЗД-апарат для дослідження судин).

Відправили 2 вантажі з медикаментами та виробами медичного призначення до Харківської і Київської областей.

На Волині прихистили 13 тисяч вимушено-евакуйованих українців

З початку війни на Волинь прибуло понад 19 тисяч переселенців. Частина з них використовують Волинську область як транзитну, проте дехто залишається тут перечекати військові дії.

Читати ще: Хто приймає українських біженців: список країн і шляхи евакуації

Наразі на території області розселено вже понад 13 тисяч вимушено-евакуйованих українців розселено на території області. Зокрема:

Ковельський район – 5,5 тис;

Володимир-Волинський район – 4,5 тис;

Луцький район – 3 тис;

Камінь-Каширський район – понад 1 тис.

Вільних для поселення в області більше 5 тисяч місць. Якщо ви шукаєте тимчасове житло або можете надати його для вимушено-евакуйованих, звертайтеся за номером «гарячої лінії»: 066 657 09 15; (0332) 778 211.

Більше 30 дзвінків надійшло на гарячу лінію

За минулу добу до колцентру Координаційного центру при Волинській обласній військовій адміністрації надійшло 32 звернення. З них 28 стосувалися потреб щододопомоги військовослужбовцям на Чернігівщині (дефіцит продуктів, засобів гігієни, зарядних пристроїв, спальних мішків); забезпечення житлом, харчуванням, медикаментами, засобами гігієни, корм для тварин евакуйованих з різних областей; потреба в автотранспорті для пасажирських перевезень по території України та за кордоном.

Пропонували також міжнародну гуманітарну допомогу з Польщі, житло, одяг та харчі внутрішньо-переміщеним від волинян.

Всього, станом на 14 березня, опрацьовано 859 звернення, виконано 79%.

Якщо ви потребуєте допомоги на період воєнного стану чи маєте пропозиції щодо вирішення конкретних питань телефонуйте до Координаційного центру Волині. Телефони: 068 233 46 08, 096 881 80 91. Графік роботи: 8.00 до 20.00 (крім періодів оголошення тривоги).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus