USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

На Волині рятувальники з пожежної машини поливали город, – соцмережі

3 Травня 2018 12:09
На Волині рятувальники замість викликів поливають власні городи з пожежної машини.

Про це у Фейсбуці повідомив користувач Серий Юнак та розмістив відео.

"Так охороняють нашу безпеку від пожежі володимир-волинські пожежники. Замість викликів поливають свої особисті городи", – йдеться у дописі.

На відео видно, як чоловіки у формі зі шлангу від пожежної машиши поливають городи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Євробидло Показати IP 3 Травня 2018 12:18
І що? Я думаю вони не такі дурні щоб брати авто в бойовій готовності. ПОлюбому в частині залишилися автомобілі "на старті". АВтор статті - бот, якому все не так, всі не такі, і т.д..
11 до Євробидло Показати IP 3 Травня 2018 13:13
Згідний, є така категорія людей, яким всього мало. Одним словом - "заздрісник". Бачиш собі поливає, а не мені, хоча, я впевнений, свого города не мав і мати ніколи не буде. Там працювати потрібно.
Вода до Євробидло Показати IP 3 Травня 2018 13:23
А не думали Ви, що рятувальники апріорі не мають по функціоналу поливати городи. Наші з Вами податки витрачаються не за цільовим призначенням...
Онаній до Євробидло Показати IP 4 Травня 2018 09:01
Ти паморок яке право вони мають брати машину в таких цілях!
Місцева Показати IP 3 Травня 2018 13:03
Треба радіти, що нічого ніде не горить. А якщо все спокійно, то хай поливають, хай їм родить на тому городі. А то прямо роззавідувалися, що в вас такої поливачки нема.
Душман Показати IP 3 Травня 2018 13:57
З таким б***лом в Європу !
Коза Показати IP 3 Травня 2018 14:49
Пожежників до відповідальності. Коментарі вражають. Схоже ніхто не думає, що вода, бензин, зарплата, техніка, то все за наші гроші. Заправив би власник городу машину за свої гроші та набрав воду зі свого крана - інше питання.
КЛАВА до Коза Показати IP 3 Травня 2018 15:16
К*** не треба розмовляти лозунгами, якщо ты не виробляешь ніяких матеріальных благ - та ще приховуешь або не платишь податки - то це не твої гроші і взагалі пі.....уй на майдан....
Служба Показати IP 3 Травня 2018 15:30
Цікаво, як відреагувало б місцеве населення якби поліцейські на службовій машині підпрацьовували б на таксі, чи швидка допомога б доставку продуктів робила...Не потрібно використовувати службове становище в власних інтересах, на Вас же дивляться діти!!!
вода Показати IP 3 Травня 2018 15:53
Поливали город начальника Володимир-Волинської частини №7.
Мнс Показати IP 3 Травня 2018 18:51
Клімчу в Маневичах не лучший пацани на веліках їздять траву гасити а передають що виїхала машина а бензин списали і начальник собі в бак має що залити і кричать поки Груша буде стільки і я буду ви мені нічого не зробите бо я йому дань воду ще того тараканів хто за жопу взяв а то йому ніяка влада не страшна сидить на одній посаді вже 18 років і хрен вижиниш