На Волині провели в останню дорогу воїна Олексія Будза
![](/files/news/2024/06-09/384035/8745.jpg)
Трояндова дорога до рідного дому... Здалося, що у селі Буяни вирвали усі троянди, аби простелити ними останню дорогу для Героя Олексія Будза до батьківської хати...
Олексій – чудовий, завжди усміхнений хлопець. З перших днів війни хотів бути корисним: вступив у добровольче місцеве формування, долучався до волонтерської діяльності, допомагав, чим міг, пишуть у Торчинській громаді.
Був призваний до лав Збройних Сил України. З березня 2023 року ніс службу у Національній гвардії України. Вірив у перемогу, мріяв про життя у мирній Україні! Було багато планів на майбутнє..
Та 33-річний захисник загинув 21 травня 2024 року поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.
«Вирване серце у матері... матері, яка виховала не лише своїх двох синів, а стала названою матір’ю для трьох дітей з складними долями, яких виховала та поставила на ноги.
А що робити дружині, яка не уявляє свого життя без коханого Льоши? А як пояснити двом діткам: донечці і синочку, що вони більше ніколи не обіймуть свого татка?
Дай, Боже, сили рідним і близьким пережити страшну втрату.
Олексій прожив, хоч і не довге, але гідне життя: був справжнім в усьому! Справжній СИН, справжній ЧОЛОВІК, справжній БАТЬКО, ТОВАРИШ, БРАТ... Він був справжньою ЛЮДИНОЮ! ЗАХИСНИКОМ! ГЕРОЄМ!!!
Нехай світла пам’ять про Героя Олексія Будза живе вічно!» – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Олексій – чудовий, завжди усміхнений хлопець. З перших днів війни хотів бути корисним: вступив у добровольче місцеве формування, долучався до волонтерської діяльності, допомагав, чим міг, пишуть у Торчинській громаді.
Був призваний до лав Збройних Сил України. З березня 2023 року ніс службу у Національній гвардії України. Вірив у перемогу, мріяв про життя у мирній Україні! Було багато планів на майбутнє..
Та 33-річний захисник загинув 21 травня 2024 року поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.
«Вирване серце у матері... матері, яка виховала не лише своїх двох синів, а стала названою матір’ю для трьох дітей з складними долями, яких виховала та поставила на ноги.
А що робити дружині, яка не уявляє свого життя без коханого Льоши? А як пояснити двом діткам: донечці і синочку, що вони більше ніколи не обіймуть свого татка?
Дай, Боже, сили рідним і близьким пережити страшну втрату.
Олексій прожив, хоч і не довге, але гідне життя: був справжнім в усьому! Справжній СИН, справжній ЧОЛОВІК, справжній БАТЬКО, ТОВАРИШ, БРАТ... Він був справжньою ЛЮДИНОЮ! ЗАХИСНИКОМ! ГЕРОЄМ!!!
Нехай світла пам’ять про Героя Олексія Будза живе вічно!» – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.