На Волині провели в останню дорогу Героя Олександра Маргіту
![](/resize/450x336/r/files/news/2023/08-29/367516/370857834_320032950413743_8815022331604606776_n.jpg)
Сьогодні жителі Іваничівської громади провели в останню путь свого жителя, 22-річного військовослужбовця Олександра Маргіту.
«По встеленій квітами дорозі, під журливий спів птахів наш земляк повернувся до рідного дому на щиті. Похоронна процесія йшла під стягом України, під прапором, під яким складав Присягу, з яким ішов рятувати життя людей покійний.
На церемонію прощання з траурними квітами та державною символікою прийшли представники громади, військового комісаріату, друзі, знайомі загиблого, військовослужбовці та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни.
Щирі співчуття рідним та близьким померлого у зв’язку з непоправною втратою висловила селищна голова Лідія Томашевська та запевнила, що пам’ять про померлого назавжди залишиться у серцях всіх хто його знав і любив.
Чин похорону Олександра Маргіти здійснили Благочинний Іваничівської округи протоієрей Ігор у співслужінні духовенства Іваничівського та Нововолинського благочиння, а також священнослужителів Волинської єпархії.
Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України, який почесна варта зняла з домовини. На честь солдата пролунав трикратний стрілецький салют...
Тепер він – навічно з небесною вартою, а над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг», – йдеться у повідомленні громади.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким воїна. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«По встеленій квітами дорозі, під журливий спів птахів наш земляк повернувся до рідного дому на щиті. Похоронна процесія йшла під стягом України, під прапором, під яким складав Присягу, з яким ішов рятувати життя людей покійний.
На церемонію прощання з траурними квітами та державною символікою прийшли представники громади, військового комісаріату, друзі, знайомі загиблого, військовослужбовці та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни.
Щирі співчуття рідним та близьким померлого у зв’язку з непоправною втратою висловила селищна голова Лідія Томашевська та запевнила, що пам’ять про померлого назавжди залишиться у серцях всіх хто його знав і любив.
Чин похорону Олександра Маргіти здійснили Благочинний Іваничівської округи протоієрей Ігор у співслужінні духовенства Іваничівського та Нововолинського благочиння, а також священнослужителів Волинської єпархії.
Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України, який почесна варта зняла з домовини. На честь солдата пролунав трикратний стрілецький салют...
Тепер він – навічно з небесною вартою, а над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг», – йдеться у повідомленні громади.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким воїна. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.