USD 41.00 41.40
  • USD 41.00 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

На Волині проти COVID-19 почали вакцинувати дітей від 5 років

10 Січня 2023 11:05
На Волині розпочалася вакцинація дітей від п’яти до 11 років проти коронавірусної інфекції. 400 доз вакцини Comirnaty/Pfizer, якою щеплюють дітей, розподілили у заклади охорони здоров’я області ще перед Новим роком. Це перша партія препарату, яку отримала Волинь для вакцинації дітей такого віку.

Про це Суспільному розповів керівник обласного управління охорони здоров’я Юрій Легкодух.

Станом на 9 січня практично всі дози були використані, в окремих закладах є залишки препарату. Зараз, каже Юрій Легкодух, управління охорони здоров’я формує новий запит щодо потреби в «дитячій» вакцині.

«Сімейний лікар дивиться, яка є потреба в вакцинації, скільки дитячого населення і тоді ми збираємо потребу по області. Великі партії не замовляємо, щоб вакцина не залежувалася», – додав керівник обласного управління охорони здоров’я.

Коли в область прибуде наступна партія вакцини наразі невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олег Показати IP 10 Січня 2023 11:32
Невже ви не бачите що це змова рептилоїдів? Треба закалятись, з'їздіть на Джерело Святої Анни, сходіть до храму!
Бог до Олег Показати IP 10 Січня 2023 12:10
А-ха-ха! Мене завжди тішить логіка сектантів.
Сергій до Бог Показати IP 10 Січня 2023 15:10
Подивись в ютубі канал "Глогер", хоча би декілька випусків, багато що зрозумієш, якщо мізки є.
лучани Показати IP 10 Січня 2023 11:47
Зараз безграмотні совколюбителі почнуть верещати про шкідливість вакцинування.
Внук Показати IP 10 Січня 2023 12:50
Вакцери сектанти, схаменіться, треба бути з природою!
лучани до Внук Показати IP 10 Січня 2023 13:26
не мийся,не ходи до лікарів, треба бути з природою.
Внук до лучани Показати IP 10 Січня 2023 14:14
Не ходжу до лікарів, купаюсь цілий рік у відкритих водоймах і чудово себе почуваю, на відміну від "сучасних" людей, які закидають організм неякісною фармою
Зумер до Внук Показати IP 10 Січня 2023 17:59
Не ходжу до лікарів, купаюсь вдома, іноді приймаю кодеїн і почуваю себе не менш чудово
Дідо Показати IP 10 Січня 2023 13:42
Судячи по попереднім коментарям у дебілів загострення та повилазили писати уйню.
Внук до Дідо Показати IP 10 Січня 2023 15:51
Дідо, ти знову пігулки забув чи хочеш, щоб ми з бабою тебе знову на 9А покатали в кінцеву?
Александр - 1 Показати IP 10 Січня 2023 14:18
А-я-яй! Бізнес заглох.. Нема кому продавати вакцини.. Дітей від п’яти до 11 років... Геть подуріли.