На Волині протягом вихідних у ДТП постраждали три людини
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/04-01/379985/f7.jpg)
Протягом вихідних на території Волинської області трапилося три дорожньо-транспортні пригоди, троє осіб постраждали.
Про це повідомляє поліція Волині.
Так, у суботу, 30 березня, у селі Ворончин на Ківерцівщині 17-річний мотоцикліст не впорався з керуванням та зіткнувся з електроопорою. Він отримав численні тілесні ушкодження, хлопця госпіталізували до відділення реанімації.Цього ж дня у селі Пальче зіткнулися Kia та Lifan. За кермом автомобіля був 65-річний лучанин, мотоцикла – 24-річний житель села Котів, він травмувався і нині перебуває в лікарні. Попередньо, водії були тверезі.У неділю, 31 березня, 34-річний ковельчанин, перебуваючи за кермом автомобіля Volkswagen, не впорався з керуванням, злетів у кювет і перекинувся на бік. Попередньо, трапилося це через пробиття колеса. У аварії зазнав ушкоджень пасажир транспортного засобу, 33-річний житель села Свинарин, його ушпиталили.За усіма фактами дорожньо-транспортних пригод слідчі розпочали кримінальні провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. В рамках досудового розслідування будуть встановлені усі обставини та причини ДТП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
Так, у суботу, 30 березня, у селі Ворончин на Ківерцівщині 17-річний мотоцикліст не впорався з керуванням та зіткнувся з електроопорою. Він отримав численні тілесні ушкодження, хлопця госпіталізували до відділення реанімації.Цього ж дня у селі Пальче зіткнулися Kia та Lifan. За кермом автомобіля був 65-річний лучанин, мотоцикла – 24-річний житель села Котів, він травмувався і нині перебуває в лікарні. Попередньо, водії були тверезі.У неділю, 31 березня, 34-річний ковельчанин, перебуваючи за кермом автомобіля Volkswagen, не впорався з керуванням, злетів у кювет і перекинувся на бік. Попередньо, трапилося це через пробиття колеса. У аварії зазнав ушкоджень пасажир транспортного засобу, 33-річний житель села Свинарин, його ушпиталили.За усіма фактами дорожньо-транспортних пригод слідчі розпочали кримінальні провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. В рамках досудового розслідування будуть встановлені усі обставини та причини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.