На Волині попрощалися з військовим Олександром Галенком
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/03-21/379400/418151165_900425748756022_979240925027927740_n.jpg)
Навколішках ковельчани сьогодні провели в останню путь земляка – солдата Олександра Галенка, який назавжди повернувся додому «на щиті».
Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.
Він народився 27 травня 1977 року в Росії, однак у серці його була Україна. Герой – із сім’ї військовослужбовця, яка часто переїздила під час служби батька різними містами і навіть країнами. Однак місцем постійного проживання після закінчення служби батьки Олександра обрали Україну, місто Ковель.
У Ковелі майбутній Захисник України навчався в професійно-технічному училищі № 7 (нині це Ковельський центр професійно-технічної освіти). Відслужив строкову службу на українському півострові Крим.
В перші ж дні повномасштабного російського вторгнення Саша з власної волі, за покликом серця звернувся до військоммату, разом із іншими патріотами України висловив готовність захищати державу у лавах ЗСУ. Пройшов медкомісію. Призвали на службу Олександра Галенка пізніше – 18 жовтня 2023 року. Боєць був гаранатометником у в/ч 0221.
У 1999-му році Олександр Галенко створив сім’ю, разом з дружиною Іриною виховували сина Дмитра, який зараз теж у війську – проходить строкову службу. Надзвичайно близькі стосунки батько з сином могли підтримувати лише через месенджери – важкі воєнні будні, обов’язок захисту України не дали можливості рідним людям впродовж останніх двох років бути поруч.
Про Сашу говорять: мав «золоті руки», був роботящим, завжди готовим прийти на допомогу, був чуйним та відповідальним сином, батьком.
Життя солдата української армії Олександра Володимировича Галенка обірвалося у місті Красноград Харківської області, куди до лікарні бійця терміново доправили після раптового погіршення стану здоров’я.
«Висловлюю щирі співчуття мамі Героя Валентині Василівні, дружині Ірині та сину Дмитру, сестрі Оксані, а також усім друзям та близьким Олександра, усім хто знав та любив його», – сказав міський голова.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.
Він народився 27 травня 1977 року в Росії, однак у серці його була Україна. Герой – із сім’ї військовослужбовця, яка часто переїздила під час служби батька різними містами і навіть країнами. Однак місцем постійного проживання після закінчення служби батьки Олександра обрали Україну, місто Ковель.
У Ковелі майбутній Захисник України навчався в професійно-технічному училищі № 7 (нині це Ковельський центр професійно-технічної освіти). Відслужив строкову службу на українському півострові Крим.
В перші ж дні повномасштабного російського вторгнення Саша з власної волі, за покликом серця звернувся до військоммату, разом із іншими патріотами України висловив готовність захищати державу у лавах ЗСУ. Пройшов медкомісію. Призвали на службу Олександра Галенка пізніше – 18 жовтня 2023 року. Боєць був гаранатометником у в/ч 0221.
У 1999-му році Олександр Галенко створив сім’ю, разом з дружиною Іриною виховували сина Дмитра, який зараз теж у війську – проходить строкову службу. Надзвичайно близькі стосунки батько з сином могли підтримувати лише через месенджери – важкі воєнні будні, обов’язок захисту України не дали можливості рідним людям впродовж останніх двох років бути поруч.
Про Сашу говорять: мав «золоті руки», був роботящим, завжди готовим прийти на допомогу, був чуйним та відповідальним сином, батьком.
Життя солдата української армії Олександра Володимировича Галенка обірвалося у місті Красноград Харківської області, куди до лікарні бійця терміново доправили після раптового погіршення стану здоров’я.
«Висловлюю щирі співчуття мамі Героя Валентині Василівні, дружині Ірині та сину Дмитру, сестрі Оксані, а також усім друзям та близьким Олександра, усім хто знав та любив його», – сказав міський голова.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.