На Волині попрощалися з Героєм Михайлом Драбиком
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/09-14/368488/375986444_296895429709571_2429286943774444686_n.jpg)
У селі Башова Копачівської громади провели в останню дорогу Захисника України Михайла Драбика.
Мужній воїн захищав українську землю. Ціною власного життя виборював право нашої нації бути вільною. Головний сержант Драбик Михайло Іванович загинув 11 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Новомайорське Волноваського району Донецької області, виявивши стійкість і мужність в бою за нашу Батьківщину, пише Наш Край Медіа.
Заупокійне богослужіння в Храмі Святого Пророка Іллі села Копачівка звершили декан Свято-Михайлівського округу Рожищенського благочиння Микола Царик та духовенство округи. Проповідь виголосив митрофорний протоієрей капелан Михайло Антонюк.
Поховали Героя на кладовищі в селі Башова. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив 45-річний Герой, який загинув за Україну.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблого військового. Вічна пам’ять, честь і шана Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мужній воїн захищав українську землю. Ціною власного життя виборював право нашої нації бути вільною. Головний сержант Драбик Михайло Іванович загинув 11 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Новомайорське Волноваського району Донецької області, виявивши стійкість і мужність в бою за нашу Батьківщину, пише Наш Край Медіа.
Заупокійне богослужіння в Храмі Святого Пророка Іллі села Копачівка звершили декан Свято-Михайлівського округу Рожищенського благочиння Микола Царик та духовенство округи. Проповідь виголосив митрофорний протоієрей капелан Михайло Антонюк.
Поховали Героя на кладовищі в селі Башова. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив 45-річний Герой, який загинув за Україну.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблого військового. Вічна пам’ять, честь і шана Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.