На Волині попрощались із загиблим Героєм Сергієм Медведюком
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/11-30/373021/a4.jpg)
У журбі та скорботі сьогодні схилили голови жителі Маневицької громади, проводжаючи в останню земну дорогу молодого, сповненого сил та жаги до життя земляка, односельчанина, відважного воїна, який загинув, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, від рук ненависних загарбників, Сергія Медведюка.
Про це повідомляє Маневицька селищна рада.
Сергій Медведюк з перших днів повномасштабного вторгнення вступив до добровольчого формування громади, а вже з вересня 2022 року 27-річний старший бойовий медик боронив Вітчизну на найгарячіших напрямках фронту. 25 листопада 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині, сміливий, відданий син свого народу загинув. Не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною власного життя.
Добрий, щирий, веселий та відповідальний. Вірний друг, найкращий син та брат, надійна опора для сім’ї. Таким його назавжди запам’ятають рідні, друзі, односельчани. Не встиг Сергій створити свою сім’ю, потішити батьків онуками.
Холодний, морозний день став чорним від смутку для мами Наталії Антонівни, батька Василя Герасимовича, сестер Оксани та Тетяни, брата Івана, який нині захищає українську землю від окупанта.
Відспівали бійця у Свято-Ільїнському храмі. Поховали з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі у Черську. Світла шана Захиснику України за його самовідданість та хоробрість. Щирі співчуття рідним та близьким.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Маневицька селищна рада.
Сергій Медведюк з перших днів повномасштабного вторгнення вступив до добровольчого формування громади, а вже з вересня 2022 року 27-річний старший бойовий медик боронив Вітчизну на найгарячіших напрямках фронту. 25 листопада 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині, сміливий, відданий син свого народу загинув. Не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною власного життя.
Добрий, щирий, веселий та відповідальний. Вірний друг, найкращий син та брат, надійна опора для сім’ї. Таким його назавжди запам’ятають рідні, друзі, односельчани. Не встиг Сергій створити свою сім’ю, потішити батьків онуками.
Холодний, морозний день став чорним від смутку для мами Наталії Антонівни, батька Василя Герасимовича, сестер Оксани та Тетяни, брата Івана, який нині захищає українську землю від окупанта.
Відспівали бійця у Свято-Ільїнському храмі. Поховали з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі у Черську. Світла шана Захиснику України за його самовідданість та хоробрість. Щирі співчуття рідним та близьким.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.