На Волині понад 35 га лісових земель вартістю понад 129 мільйонів гривень повернули державі
![](/files/news/2023/10-13/370203/2b6d1e06683d5b85876b28cbe3fbd6958efa8552.jpg)
На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної військової адміністрації до Мар’янівської селищної ради Луцького району, у власність держави витребувано земельну ділянку площею понад 35 га й вартістю більше 129 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.
Нагадаємо, землі, які перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, органом місцевого самоврядування були неправомірно зареєстровані як комунальна власність і вилучені з лісового фонду.
У суді прокурори довели незаконність таких дій.
Земельні ділянки повернуті у власність держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.
Нагадаємо, землі, які перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, органом місцевого самоврядування були неправомірно зареєстровані як комунальна власність і вилучені з лісового фонду.
У суді прокурори довели незаконність таких дій.
Земельні ділянки повернуті у власність держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині 20-річний хлопець пограбував неповнолітнього
Сьогодні 16:53
Сьогодні 16:53
На Запоріжжі загинув воїн з Луцької громади Тарас Пархомук
Сьогодні 16:37
Сьогодні 16:37
У Луцьку попрощалися із Героєм Олексієм Цехошем
Сьогодні 15:32
Сьогодні 15:32
Яка галузь найбільше забронювала чоловіків
Сьогодні 15:16
Сьогодні 15:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.