На Волині поліцейський, перебуваючи поза службою, врятував травмованого у ДТП чоловіка
![](/resize/450x370/r/files/news/2023/01-27/354898/63d3d5d35a1d4656202611.jpg)
Учора заступник начальника ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУНП у Волинській області Богдан Осіпчук став очевидцем дорожньо-транспортної пригоди з потерпілим та надав травмованому чоловіку домедичну допомогу.
Близько 21 години вечора у Ковелі водій автомобіля ВАЗ скоїв наїзд на пішохода, який йшов в попутному напрямку проїжджою частиною. 42-річний чоловік отримав серйозні тілесні ушкодження, був без свідомості.
Саме в той час правоохоронець, перебуваючи поза службою, проїжджав місце аварії. Він, побачивши аварію, одразу викликав швидку й зателефонував на 102.
Поліцейський перевірив стан потерпілого, зокрема, переконався у прохідності дихальних шляхів та відсутності критичних кровотеч, він пильно стежив за станом травмованого до приїзду медиків, надавши першочергову домедичну допомогу. Окрім того, оперативно встановив очевидців пригоди.
Завдяки професійним та чітким діям Богдана – ще одне врятоване життя. Нині загроз життю ковельчанина немає, він перебуває в місцевій лікарні. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Близько 21 години вечора у Ковелі водій автомобіля ВАЗ скоїв наїзд на пішохода, який йшов в попутному напрямку проїжджою частиною. 42-річний чоловік отримав серйозні тілесні ушкодження, був без свідомості.
Саме в той час правоохоронець, перебуваючи поза службою, проїжджав місце аварії. Він, побачивши аварію, одразу викликав швидку й зателефонував на 102.
Поліцейський перевірив стан потерпілого, зокрема, переконався у прохідності дихальних шляхів та відсутності критичних кровотеч, він пильно стежив за станом травмованого до приїзду медиків, надавши першочергову домедичну допомогу. Окрім того, оперативно встановив очевидців пригоди.
Завдяки професійним та чітким діям Богдана – ще одне врятоване життя. Нині загроз життю ковельчанина немає, він перебуває в місцевій лікарні. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.