На Волині підтоплено понад 5,5 тисячі гектарів угідь, у воді – 81 споруда
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/01-31/376518/95ade578f58a4088.jpg)
Станом на 31 січня площа підтоплень сільськогосподарських земель збільшилася. Нині у воді 5,5 тисячі гектарів угідь. Також підтоплено площі на присадибних ділянках – це 442,5 гектара.
Як розповів Суспільному заступник начальника регіонального офісу водних ресурсів Ростислав Кравчук, у трьох районах області підтопило 81 споруду.
Найбільше підтоплень фіксують у Камінь-Каширському районі – це майже три тисячі гектарів. У селі Заріка цього району підтоплено три садиби. Воду відкачують десять насосних станцій.
Читати ще: У волинській громаді через підтоплення заборонили користуватися колодязями
2,5 тисячі гектарів сільськогосподарських угідь підтоплено на території Ковельського району, в основному йдеться про землі колишнього Ратнівського району. Також тут підтоплено 64 господарські споруди та працює дві насосні станції, каже Ростислав Кравчук.Читати ще: Шкода від паводка: волинські рятувальники відкачують воду з обійсть волинян
З його слів, на заплаву також вийшла річка Луга у Володимирському районі та підтопила 14 садиб. Як повідомили у Володимирській міській раді, на підтоплення скаржаться мешканці багатоповерхівок у місті, приватних садиб на вулицях Львівській, Лесі Паєвської, Полуботка, Опільського, Князя Олега, Кожедуба, Степана Бандери, Роксолани тощо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Суспільному заступник начальника регіонального офісу водних ресурсів Ростислав Кравчук, у трьох районах області підтопило 81 споруду.
Найбільше підтоплень фіксують у Камінь-Каширському районі – це майже три тисячі гектарів. У селі Заріка цього району підтоплено три садиби. Воду відкачують десять насосних станцій.
Читати ще: У волинській громаді через підтоплення заборонили користуватися колодязями
2,5 тисячі гектарів сільськогосподарських угідь підтоплено на території Ковельського району, в основному йдеться про землі колишнього Ратнівського району. Також тут підтоплено 64 господарські споруди та працює дві насосні станції, каже Ростислав Кравчук.Читати ще: Шкода від паводка: волинські рятувальники відкачують воду з обійсть волинян
З його слів, на заплаву також вийшла річка Луга у Володимирському районі та підтопила 14 садиб. Як повідомили у Володимирській міській раді, на підтоплення скаржаться мешканці багатоповерхівок у місті, приватних садиб на вулицях Львівській, Лесі Паєвської, Полуботка, Опільського, Князя Олега, Кожедуба, Степана Бандери, Роксолани тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.