На Волині підприємця судять за використання підробленого документа
![](/resize/450x291/r/files/news/2024/04-10/380561/poddelka_dokumentov_ukraina.png)
Прокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про використання одним із волинських підприємців завідомо підробленого документа.
Про це інформує Волинська обласна прокуратура.
За даними слідства, суб'єкт господарювання 20 років орендував земельну ділянку водно-болотного фонду на території Перемильської сільської ради.
Читати ще: Працівницю луцької податкової 10 років судять за хабар
Коли ж термін оренди закінчився, а строки звернення задля продовження договору було пропущено, підприємець надав у відділ земельних ресурсів Берестечківської міської ради підроблену копію договору оренди, зокрема й щодо строків дії договору.
За цей злочин чоловікові загрожує штраф у розмірі до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий термін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Волинська обласна прокуратура.
За даними слідства, суб'єкт господарювання 20 років орендував земельну ділянку водно-болотного фонду на території Перемильської сільської ради.
Читати ще: Працівницю луцької податкової 10 років судять за хабар
Коли ж термін оренди закінчився, а строки звернення задля продовження договору було пропущено, підприємець надав у відділ земельних ресурсів Берестечківської міської ради підроблену копію договору оренди, зокрема й щодо строків дії договору.
За цей злочин чоловікові загрожує штраф у розмірі до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий термін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинський центр МВС продає авто за 55 тисяч. Фото
Сьогодні 15:25
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:25
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.