USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині підліток задля розваги стріляв з пневматичного пістолета по собаках

24 Березня 2025 07:15
У Ковелі неповнолітній юнак задля розваги протягом двох днів бля річки Турія стріляв з пневматичного пістолета по бродячих собаках.

Як вказується у постанові Ковельського районного суду, сталося це 3 та 4 січня цього року.

Про хулігана поліцейським повідомили очевидці. Порушника вдалося розшукати.

Після того, як правоохоронці взяли пояснення у неповнолітнього та свідків, на батька юнака склали протокол за ухилення від виконання батьківських обов'язків.

Читати ще: У ліцеї на Волині 17-річний юнак поцілив з пневматики в двох дітей. Що сталося насправді

На судове засідання Олександр В. кілька разів не з'являвся, тож справу розглядали за його відсутності.

Зрештою суддя визнав чоловіка винним у невиконанні батьківських обов’язків та оштрафував на 850 гривень.

Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 1
Анонім Показати IP 24 Березня 2025 14:31
Настріляти б по руках, що хліб із землі їло....

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus