USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

На Волині під час ранкової тривоги у кількох містах чули вибухи. Що кажуть в ОВА

13 Травня 2023 08:09
На Волині під час повітряної тривоги, яка пролунала сьогодні о 5 ранку і тривала дві години, у кількох населених пунктах нібито чули звуки вибухів. Про це, зокрема, повідомляють жителі Луцька, Рожища та Нововолинська.

Інформацію про це прокоментували у Волинській ОВА.

Згідно з офіційною інформацією, під час останньої повітряної тривоги на Волині прильотів і роботи ППО не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 13 Травня 2023 08:55
Вибухи були до тривоги.
123 Показати IP 13 Травня 2023 09:10
Ну звіісно не було, це знову всім почулося... В ОВА завжди одна відповідь
Тиберій до 123 Показати IP 13 Травня 2023 17:36
А що, мають тобі доповісти про ППО і де вона знаходиться !? хоть трохи клепки є щоб самому мовчи про все здогадатися ...?
Макс до Тиберій Показати IP 13 Травня 2023 22:47
Самому здогадатись про що? Що вибухова хвиля прийшла аж з Хмельниччини.
скептик Показати IP 13 Травня 2023 10:03
паганяйка спав спокійно
Ковельчанка Показати IP 13 Травня 2023 10:25
В Ковельському районі теж було чути вибухи, багато разів і почались вони ще задовго до повітряної тривоги
Ґґґ Показати IP 13 Травня 2023 11:27
Перестаньте брехати вже людям!!
Маня до Ґґґ Показати IP 13 Травня 2023 19:28
Ну кажуть вам що було. І що далі? Легше стане ? Для чого ото допевнятися? Чи требамісто вулиць і номер будинку ,щоб орки перевірились чи правильно наводять ?
Клава Показати IP 13 Травня 2023 12:24
Ну скажуть вам - були удари по ... Працівала ППО - уламки влучили у хату - легше вам стане ???
Дтп Показати IP 13 Травня 2023 13:14
Скільки просять не писати не повідомляти в телефонах при розмові Не доходить Війна . Ні подай все що відбувається де і коли А для чого ?
Микола до Дтп Показати IP 13 Травня 2023 14:18
Головна задача цієї таємничості і повідомлень про вибухи від народу - забаламутити кацапів. Всім рот не заткнеш, особливо useful idiot, тому доволі непогана ідея створити інформаційний шум. Цей шум точно не таємниця для фсб-шників, і від цього знання їм не стане легше з'ясовувати попали чи не попали в тій області, куди цілились. Україна не знає, куди цілилась збита ракета, і московити теж не знають де її збили, красота. Навіть якщо вибухів не було, про них треба сказати. Більше того, їх треба робити шляхом підриву мін в полях, щоб народ чув вибухи і писав про це.
2023 Показати IP 13 Травня 2023 13:26
Наближено: перший о 5.01, подвійний о 5.18, подвійний о 5.28. Тривоги до першого не було. На карті був червоний західний регіон, крім Закарпаття і Чернівців. Причому Волинь і Львів пізніше.
Анонім до 2023 Показати IP 13 Травня 2023 15:13
то, мабуть, твої сусіди гороху переїли, бо я вже в цей час не спала і нічого не чула, а слух маю добрий
Анонім до 2023 Показати IP 13 Травня 2023 20:33
перша тривога була о 4.05, відбій о 4.13 год.
Лучанин Показати IP 13 Травня 2023 17:50
Це що, масова галюцинація, чи Погуляйко паталогічний брехун?