USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

На Волині перевіряють заклади на дотримання карантинних норм. Розпочали з «Епіцентру» та «Адреналіну»

8 Листопада 2021 17:01
З 8 листопада розважальні, торгові та соціальні заклади у Волинській області перевірятимуть на дотримання карантинних норм. За порушення будуть штрафувати.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

З її слів, згідно із наказом Кабінету Міністрів, у «червоній» зоні створені групи перевірки, до яких входять працівники апарату облдержадміністрації, керівники відділів поліції, Держпродспоживслужби, медичні працівники від управління профілактики і контролю хвороб (колишня санстанція, - ред.).

Читати ще: Лише 20% волинян двічі вакцинувалися від COVID-19

Усього в області діятиме дві групи, які будуть перевіряти розважальні заклади та ті, що надають послуги соціального й торгового спрямування.

Зі слів Тимощук, ці комісії мають право перевіряти заклади на предмет дотримання вимог карантинних обмежень: носіння масок, дотримання дистанції й обслуговування людей тільки з сертифікатами вакцинації.

Перевірки будуть щоденними. За недотримання вимог - штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Зі слів посадовиці, розпочали перевірки з будівельного гіпермаркету «Епіцентр» та ТРЦ «Адреналін-сіті».

Як повідомляли, відсьогодні у Волинській області запроваджена червона зона епіднебезпеки. Епідемічні заходи, які діяли у помаранчевій зоні, посилять ще більше. Зокрема, буде заборонена робота громадських закладів, якщо 100% працівників не будуть вакцинованими. Також з переходом області до червоної зони епідеміологічної небезпеки від роботи відсторонили 390 працівників освіти.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 8 Листопада 2021 17:17
з базарів нехай починають,там найбільше порушень та заражень вірусом.
Не байдужий до дідо Показати IP 8 Листопада 2021 17:36
Є докази? Чи просто тяп-ляп?
Правда Показати IP 8 Листопада 2021 17:17
Господи!Спаси цю країну...особливо від таких прой....і невігласів....АМІНЬ!
Юля Показати IP 8 Листопада 2021 17:21
Перевірте Буратіно!!!! Там без маски навіть можна, і автошкола працює повним ходом, Я тільки не розумію яким чином, і ніхто не вакцинований, не викладачі, не секретарі, і жоден інструктор!!!! Як це??? Поясніть полііііція??
Капітан до Юля Показати IP 8 Листопада 2021 18:37
Йдіть в автошколу ТСОУ Вакциновані 100%
до юлі до Юля Показати IP 8 Листопада 2021 18:50
Так не йдіть туди, сидіть вдома і тремтіть. А чого вам ,власне , боятися- ви ж вакциновані???? Чи ви переживаєте за когось???? сумніваюся....
До-дікУ до до юлі Показати IP 8 Листопада 2021 19:38
Видно, що нічого не розуміє людина! Вакцинований, так само може бути розносчиком але не вакциновані, якщо вхоплять "Дельту", а вона зараз скрізь, то мало місця буде! За вас антиваків турбуються але ви перша загроза суспільству!!!
Гума Показати IP 8 Листопада 2021 17:42
Там Мальвіна з автошколи,Буратіно на свому старому джііппі) Вже показала правила паркування і не раз. І головне їй не раз робили зауваження! ( То про які прививки може йти мова??
Карло до Гума Показати IP 8 Листопада 2021 18:03
)))) ця пані не вихована, колись працювала в юстиції... Там інтелекту нуль Зате вона знає Каракаса Для чого їй прививка. Хай відповідні органи перевіряють її особисто. Хоча Я думаю це не допоможе. Можливо Мер і муніципали допоможуть
П'єро до Карло Показати IP 8 Листопада 2021 19:40
Мер сам все що можна порушував і порушує!
Фітнесмен до Гума Показати IP 8 Листопада 2021 18:29
Не Мальвіна, а Наталія Миколаївна Семенова АС8880СЕ, Країна повинна знати своїх хероїв!
Анонім до Фітнесмен Показати IP 8 Листопада 2021 19:11
Чому ви поліцію не викличете,напишіть заяву,чи страшно?Що ви чекаєте від когось,якщо самі як щурі.
Жиропа до Фітнесмен Показати IP 8 Листопада 2021 19:45
Вона з.єзда Спорт лайфа. Прививки точно немає, але туди ходить. Сірий Ленд ровер в рекламі
Лучанин Показати IP 8 Листопада 2021 20:04
)))додікі ви,рішили якусь бабу потролити))йдіть вакцинуйтесь краще!
Угу Показати IP 8 Листопада 2021 20:12
То точно фігня якась