На Волині нетверезий водій на смерть збив пенсіонерку
![](/resize/450x291/r/files/news/2021/10-06/323865/332.jpg)
У Ковелі на вулиці Незалежності нетверезий водій на смерть збив 86-річну жінку.
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Волинській області.
Смертельна ДТП трапилася учора, 5 жовтня. Автомобіль Mazda збив пішохідку. За кермом транспортного засобу перебував 41-річний місцевий житель. Керуючи легковиком у стані алкогольного сп’яніння, водій допустив наїзд на 86-річнку пенсіонерку. Постраждала перетинала проїжджу частину за межами пішохідного переходу.Від отриманих травм пенсіонерка померла у лікарні.
Транспортний засіб поліцейські вилучили та помістили на майданчик тимчасово затриманих транспортних засобів.
За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого.Санкція статті передбачає від п’яти до десяти років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років. Слідство триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Волинській області.
Смертельна ДТП трапилася учора, 5 жовтня. Автомобіль Mazda збив пішохідку. За кермом транспортного засобу перебував 41-річний місцевий житель. Керуючи легковиком у стані алкогольного сп’яніння, водій допустив наїзд на 86-річнку пенсіонерку. Постраждала перетинала проїжджу частину за межами пішохідного переходу.Від отриманих травм пенсіонерка померла у лікарні.
Транспортний засіб поліцейські вилучили та помістили на майданчик тимчасово затриманих транспортних засобів.
За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого.Санкція статті передбачає від п’яти до десяти років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років. Слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722521647)
Суддя Крисюк
Показати IP
6 Жовтня 2021 10:55
Три роки умовно максимум
![](/public/images/user_no_foto.png?1722521647)
факт
Показати IP
6 Жовтня 2021 12:42
"Корито" під реалізацію поліцією,а лигаря на довічне ув"язнення!!!!! Тільки такими методами можна поправити ситуацію з лигарами на дорогах.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722521647)
Експерт
Показати IP
6 Жовтня 2021 12:51
П'яне биидло за кермом розуміє тільки коли його влупять дрином між ріг
Поверніть автоінспекцію на дороги , цеж очевидно, що патрульна роліція не справляється...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722521647)
123 до Експерт
Показати IP
6 Жовтня 2021 14:59
не переатестували, любчику?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722521647)
111 до Експерт
Показати IP
6 Жовтня 2021 15:28
Якраз справляється, і навіть непогано, штука баксів за п'янку і їдь далі, автоінспекції таке навіть не снилось....
На Волині 20-річний хлопець пограбував неповнолітнього
Сьогодні 16:53
Сьогодні 16:53
На Запоріжжі загинув воїн з Луцької громади Тарас Пархомук
Сьогодні 16:37
Сьогодні 16:37
У Луцьку попрощалися із Героєм Олексієм Цехошем
Сьогодні 15:32
Сьогодні 15:32
Яка галузь найбільше забронювала чоловіків
Сьогодні 15:16
Сьогодні 15:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.