На Волині надходження з плати за землю зросли на 15%
![](/resize/450x225/r/files/news/2024/07-12/385933/i142808.jpeg)
За підсумками першого півріччя 2024 року громади Волині отримали в розпорядження 289,3 мільйона гривень плати за землю. Ця сума на 15,3 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.
Про це інформує пресслужба ДПС у Волинській області.
Зокрема, у звітному періоді юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 252,6 мільйона гривень плати за землю. Понад 36,7 мільйона гривень земельного податку перерахували до бюджетів громад фізичні особи-землевласники та землекористувачі.
«Здебільшого власники землі в області вже отримали податкові повідомлення-рішення про нарахований земельний податок. Цифри переконують, що чимало волинян виконали свій обов’язок, перерахувавши визначені суми до місцевих бюджетів. Очікуємо, що всі власники та землекористувачі будуть сумлінними, тож громади матимуть кошти для підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, фінансування соціальної сфери та оборонних заходів», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.
Читати ще: На Волині зростають надходження з плати за землю
Оскільки чимало власників землі та нерухомості у минулі роки допустили податковий борг із майнових податків, Головне управління ДПС у Волинській області пропонує громадянам відвідати Центр обслуговування платників за місцем своєї податкової адреси і перевірити наявність заборгованості перед місцевим бюджетом.
Актуальну податкову інформацію, зокрема щодо реєстраційних даних, нарахованих податків і наявності податкового боргу можна дізнатися онлайн у мобільному застосунку «Моя податкова». Громадяни та підприємці, які цінують сучасні інформаційні рішення, можуть завантажити цей мобільний застосунок і після ідентифікації за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача використовувати електронні сервіси податкової служби цілодобово.
У Головному управлінні ДПС у Волинській області радять стати користувачем нового ІТ-рішення ДПС. Перевірити стан розрахунків із бюджетом та сплатити заборговані податки через мобільний застосунок «Моя податкова» можна у будь-який зручний час.
Читати ще: На Волині до держбюджету сплачено понад 1,3 мільярда гривень ПДВ
Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте електронні сервіси ДПС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба ДПС у Волинській області.
Зокрема, у звітному періоді юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 252,6 мільйона гривень плати за землю. Понад 36,7 мільйона гривень земельного податку перерахували до бюджетів громад фізичні особи-землевласники та землекористувачі.
«Здебільшого власники землі в області вже отримали податкові повідомлення-рішення про нарахований земельний податок. Цифри переконують, що чимало волинян виконали свій обов’язок, перерахувавши визначені суми до місцевих бюджетів. Очікуємо, що всі власники та землекористувачі будуть сумлінними, тож громади матимуть кошти для підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, фінансування соціальної сфери та оборонних заходів», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.
Читати ще: На Волині зростають надходження з плати за землю
Оскільки чимало власників землі та нерухомості у минулі роки допустили податковий борг із майнових податків, Головне управління ДПС у Волинській області пропонує громадянам відвідати Центр обслуговування платників за місцем своєї податкової адреси і перевірити наявність заборгованості перед місцевим бюджетом.
Актуальну податкову інформацію, зокрема щодо реєстраційних даних, нарахованих податків і наявності податкового боргу можна дізнатися онлайн у мобільному застосунку «Моя податкова». Громадяни та підприємці, які цінують сучасні інформаційні рішення, можуть завантажити цей мобільний застосунок і після ідентифікації за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача використовувати електронні сервіси податкової служби цілодобово.
У Головному управлінні ДПС у Волинській області радять стати користувачем нового ІТ-рішення ДПС. Перевірити стан розрахунків із бюджетом та сплатити заборговані податки через мобільний застосунок «Моя податкова» можна у будь-який зручний час.
Читати ще: На Волині до держбюджету сплачено понад 1,3 мільярда гривень ПДВ
Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте електронні сервіси ДПС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.