На Волині на приватній пилорамі вилучили незаконну деревину
![](/resize/450x287/r/files/news/2021/11-19/326553/7874.jpg)
На Любомльщині правоохоронці вилучили деревину сумнівного походження.
Лісодеревина зберігалася на приватній пилорамі у селі Омеляне. Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, інформує поліція Волині.
Сумнівну продукцію виявив інженер охорони захисту лісу. На місце прибула слідчо-оперативна група поліції. Ніяких документів, які б засвідчували законність походження деревини, власник лісопильної рами не надав. Відповідно, 8 метрів кубічних соснових колод правоохоронці вилучили.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, до трьох років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Лісодеревина зберігалася на приватній пилорамі у селі Омеляне. Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, інформує поліція Волині.
Сумнівну продукцію виявив інженер охорони захисту лісу. На місце прибула слідчо-оперативна група поліції. Ніяких документів, які б засвідчували законність походження деревини, власник лісопильної рами не надав. Відповідно, 8 метрів кубічних соснових колод правоохоронці вилучили.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, до трьох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478795)
цікавий
Показати IP
19 Листопада 2021 16:14
Незаконна деревина - це новий вислів для приховування злочинів? Пропоную ще "незаконне повітря" - для забруднювачів повітря (що теж є злочином.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478795)
Повний алгоритм
Показати IP
19 Листопада 2021 16:37
"Санкція статті передбачає, зокрема, до трьох років позбавлення волі" - власнику приватної пилорами, лісничому, дільничному, старості, інженеру районних електомереж, інспектору податкової і решті члєнам того узкого круга !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478795)
Олесь
Показати IP
19 Листопада 2021 19:07
А тим часом їдуть аж тріщать лісовози . На тому тижні мав нагоду зайти в ліс біля зупинки Полапи . зупинився та й пішов на природу полюбуватися . Я був шокований .... лісів вже немае все вирізане і то варварськими методами . І нам хочуть доказати шо то той чоловік винний за два десятки стволів сосни .
Досих пір моторошно ....як нас грабують . А всі мовчать і будуть мовчати .
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
Хакери ГУР провели одну з наймасштабніших DDOS-атак на інтернет-інфраструктуру Росії
31 Липня 2024 22:29
31 Липня 2024 22:29
Відключення електроенергії на Волині: як формують черги і чому світло
31 Липня 2024 22:11
31 Липня 2024 22:11
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
31 Липня 2024 21:53
31 Липня 2024 21:53
У ліцеї на Волині відкрили меморіальну дошку захисникові Володимиру Шишку
31 Липня 2024 21:34
31 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.