На Волині майже за мільйон продають недобудований корпус лікарні
![](/resize/450x299/r/files/news/2021/10-18/324513/IMG_8206.jpg)
Недобудований терапевтичний корпус лікарні у Горохові, де колись хотіли надавати комплекс водолікувальних процедур, виставили на продаж.
Аукціон з продажу цього майна оголосила Луцька районна рада.
Зокрема, на приватизацію виставили незавершене будівництво терапевтичного корпусу лікарні за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, м. Горохів, вул. Паркова, буд. 22а.
9 жовтня оголошений аукціон, а пропозиції приймаються до 7 листопада. Самі торги заплановані на 8 листопада. Стартова ціна лоту – 996 800 гривень.
Будівництво 5-поверхового терапевтичного відділення у Горохові поблизу центральної районної лікарні почали близько 30 років тому. Проте після зведення коробки роботи зупинилися, а будівля площею близько 10 тисяч квадратних метрів простоює та руйнується.Свого часу тут планували побудувати терапевтичний корпус з басейнами, де б проводили водолікувальні процедури. Наразі об’єкт готовий на 54% і для громади потреби будувати новий корпус лікарні давно немає.
Читати ще: Розвалюхи за мільйони: як на Волині продають старі приміщення і чому відмовляються переможці
У 2016 році недобуд пропонували віддати на житло для пільговиків, добудувавши на умовах співфінасування, проте ця ідея теж не отримала продовження.
Згодом в райраді планували залучити інвестора, проте й цього зробити не вдалося.
«Ми спілкувалися із кількома забудовниками, їздили на огляд цього об’єкта, але ніхто, на жаль, не зацікавився ним. Потенційні інвестори кажуть, що у Горохові мало населення, багато хто на заробітках, тому забудовників більше цікавить Луцьк та більші міста. Порадившись із депутатами, ми вирішили виставити терапевтичне відділення в Горохові на аукціон», – інформував голова райради Олександр Омельчук.
Зрештою у червні під час сесії Луцької районної ради депутати внесли будівлю до переліку тих, що підлягають приватизації у 2021 році.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Аукціон з продажу цього майна оголосила Луцька районна рада.
Зокрема, на приватизацію виставили незавершене будівництво терапевтичного корпусу лікарні за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, м. Горохів, вул. Паркова, буд. 22а.
9 жовтня оголошений аукціон, а пропозиції приймаються до 7 листопада. Самі торги заплановані на 8 листопада. Стартова ціна лоту – 996 800 гривень.
Будівництво 5-поверхового терапевтичного відділення у Горохові поблизу центральної районної лікарні почали близько 30 років тому. Проте після зведення коробки роботи зупинилися, а будівля площею близько 10 тисяч квадратних метрів простоює та руйнується.Свого часу тут планували побудувати терапевтичний корпус з басейнами, де б проводили водолікувальні процедури. Наразі об’єкт готовий на 54% і для громади потреби будувати новий корпус лікарні давно немає.
Читати ще: Розвалюхи за мільйони: як на Волині продають старі приміщення і чому відмовляються переможці
У 2016 році недобуд пропонували віддати на житло для пільговиків, добудувавши на умовах співфінасування, проте ця ідея теж не отримала продовження.
Згодом в райраді планували залучити інвестора, проте й цього зробити не вдалося.
«Ми спілкувалися із кількома забудовниками, їздили на огляд цього об’єкта, але ніхто, на жаль, не зацікавився ним. Потенційні інвестори кажуть, що у Горохові мало населення, багато хто на заробітках, тому забудовників більше цікавить Луцьк та більші міста. Порадившись із депутатами, ми вирішили виставити терапевтичне відділення в Горохові на аукціон», – інформував голова райради Олександр Омельчук.
Зрештою у червні під час сесії Луцької районної ради депутати внесли будівлю до переліку тих, що підлягають приватизації у 2021 році.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721144255)
111
Показати IP
18 Жовтня 2021 22:49
Думаю що за таку суму покупець вже визначений
![](/public/images/user_no_foto.png?1721144255)
Горохівчанин
Показати IP
18 Жовтня 2021 22:58
Вже в колишньому Луцькому районі все розпродали. Тепер територія збільшилась і вони далі продовжують свої мутні справи. За 1000 000грн (37 000$) не купиш трохкімнатної квартири. Вже територія хлібзавода так пішла за копійки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721144255)
Точно
Показати IP
19 Жовтня 2021 07:44
Ні лікарні, ні хлібозаводи цій *державі* не потрібні. Так само, як і люди.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721144255)
Бо люди до Точно
Показати IP
19 Жовтня 2021 09:59
Бо люди у нас є стадо
![](/public/images/user_no_foto.png?1721144255)
007
Показати IP
19 Жовтня 2021 12:18
А можна було б зробити корпус під ковід , МРТ ітд , але краще хай до Луцька усі їздять , депутатам аби кармани свої набити , а виборці денег нет но вы держитесь . Сидять в кабінетах і нічого за своє життя не збудувало , а лише розпродає те що колись будували для людей ((( з такими не має у нас майбутнього
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.