На Волині ліквідували п'ять пожеж, у Луцьку жінка отримала опіки
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/12-03/351554/318293671_524353346403510_4409943265103279703_n.jpg)
Волинські рятувальники за добу ліквідували 5 пожеж.
Про це повідомили у ДСНС Волині.
2 грудня о 21:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу одноповерхової літньої кухні на вул. Л. Українки у м. Нововолинську. На місце події прибуло відділення чергового караулу міської 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці подали на гасіння спеціальні водяні стволи і о 21:59 ліквідували пожежу. Причина пожежі встановлюється.
О 20:14 надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарській споруді на вул. Березна в с. Запілля Ковельського району. Рятувальники 14-ї ДПРЧ смт Ратне та працівники місцевої пожежної команди с. Велимче о 21:30 ліквідували пожежу. Ймовірна причина загоряння – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
О 20:45 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння господарської будівлі та дерев’яної прибудови на пров. Дружби у с. Світязь Ковельського району. На виклик прибули рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Шацьк та пожежна команда Шацького національного природного парку. О 22:45 спільними зусиллями пожежу ліквідували.
Ймовірна причина загоряння – коротке замикання електромережі.
О 22:19 надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому житловому будинку на пр. Кондратюка в м. Луцьку. Рятувальники 2-ї та 25-ї ДПРЧ м. Луцьк о 22:34 ліквідували пожежу. Під час гасіння пожежі з квартири врятовано власницю 1951 р.н. Жінка отримала опіки обох гомілок, після надання першої медичної допомоги від госпіталізації відмовилась, її стан задовільний. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час куріння.
3 грудня о 01:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу дерев’яної господарської будівлі на вул. Незалежності у с. Черськ Камінь-Каширського району. На місце події прибули відділення чергового караулу 13-ї ДПРЧ смт Маневичі та працівники МПО с. Троянівка. О 06:00 ліквідували пожежу. Причина пожежі встановлюється.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у ДСНС Волині.
2 грудня о 21:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу одноповерхової літньої кухні на вул. Л. Українки у м. Нововолинську. На місце події прибуло відділення чергового караулу міської 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці подали на гасіння спеціальні водяні стволи і о 21:59 ліквідували пожежу. Причина пожежі встановлюється.
О 20:14 надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарській споруді на вул. Березна в с. Запілля Ковельського району. Рятувальники 14-ї ДПРЧ смт Ратне та працівники місцевої пожежної команди с. Велимче о 21:30 ліквідували пожежу. Ймовірна причина загоряння – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
О 20:45 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння господарської будівлі та дерев’яної прибудови на пров. Дружби у с. Світязь Ковельського району. На виклик прибули рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Шацьк та пожежна команда Шацького національного природного парку. О 22:45 спільними зусиллями пожежу ліквідували.
Ймовірна причина загоряння – коротке замикання електромережі.
О 22:19 надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому житловому будинку на пр. Кондратюка в м. Луцьку. Рятувальники 2-ї та 25-ї ДПРЧ м. Луцьк о 22:34 ліквідували пожежу. Під час гасіння пожежі з квартири врятовано власницю 1951 р.н. Жінка отримала опіки обох гомілок, після надання першої медичної допомоги від госпіталізації відмовилась, її стан задовільний. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час куріння.
3 грудня о 01:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу дерев’яної господарської будівлі на вул. Незалежності у с. Черськ Камінь-Каширського району. На місце події прибули відділення чергового караулу 13-ї ДПРЧ смт Маневичі та працівники МПО с. Троянівка. О 06:00 ліквідували пожежу. Причина пожежі встановлюється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.