На Волині латають ями на чотирьох дорогах. Де саме
![](/resize/450x376/r/files/news/2022/01-21/330307/9877.jpg)
У Волинській області на чотирьох дорогах державного значення розпочали ямковий ремонт.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Волині.
З цією метою підрядні підприємства, що є відповідальними за експлуатаційне утримання автошляхів державного значення, проводять аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття.
Ремонтні бригади працюють на пошкоджених ділянках автодоріг М-07, М-19, Н-22 і Р-14.
З початку поточного року на автошляхах державного значення області ліквідовано вибоїни на площі близько 1100 м2.
Такі роботи підрядник розпочав на ділянці, що межує з Рівненською областю, і рухається в напрямку м. Луцька. Використовується холодна асфальтобетонна суміш.
Контроль якості вказаних аварійних дорожніх робіт, у т.ч. матеріалів, що застосовуються, здійснюється лабораторією та інженерами з технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області.
«Ліквідація ямковості – це вимушений тимчасовий захід, який дозволяє у міжсезоння забезпечити безпечний проїзд автошляхом до початку проведення ремонту», – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Волині.
З цією метою підрядні підприємства, що є відповідальними за експлуатаційне утримання автошляхів державного значення, проводять аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття.
Ремонтні бригади працюють на пошкоджених ділянках автодоріг М-07, М-19, Н-22 і Р-14.
З початку поточного року на автошляхах державного значення області ліквідовано вибоїни на площі близько 1100 м2.
Такі роботи підрядник розпочав на ділянці, що межує з Рівненською областю, і рухається в напрямку м. Луцька. Використовується холодна асфальтобетонна суміш.
Контроль якості вказаних аварійних дорожніх робіт, у т.ч. матеріалів, що застосовуються, здійснюється лабораторією та інженерами з технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області.
«Ліквідація ямковості – це вимушений тимчасовий захід, який дозволяє у міжсезоння забезпечити безпечний проїзд автошляхом до початку проведення ремонту», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку продали у власність три комунальні ділянки. Де саме
Сьогодні 11:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.