USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.74

На Волині контрабандиста оштрафували на 27 млн та конфіскували купу золота й валюти

18 Грудня 2021 14:40
Любомльський райсуд оштрафував на 26,8 млн грн чоловіка, який намагався таємно ввезти в Україну валюту та золото.

Про це повідомив «Судовий репортер» із посиланням на відповідну постанову суду. Протокол до суду передала Волинська митниця.

Конфіскували все, що порушник намагався таємно перевезти – 68 835 євро, 140 230 доларів, 12 100 польських злотих, а також 327 позицій ювелірних виробів та золоті злитки.

Також суд оштрафував чоловіка у розмірі 100 відсотків вартості товарів – на 26,8 мільйона гривень.

Інші обставини справи невідомі. Закон дозволяв оскаржити це рішення протягом десяти днів, але інформації про подання апеляції не надходило.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
? Показати IP 18 Грудня 2021 15:29
Контрабандист ? Цікаво де він їх взяв. Це таможеників не зацікавило ?
Хрен собачий до ? Показати IP 18 Грудня 2021 17:37
Заробив на польських городах і садах. Полуниці, вишні, яблука. Тяжкою, непосильною працею. Невже не ясно?. :)
! до Хрен собачий Показати IP 18 Грудня 2021 18:25
Хотів легалізувати. Під амністію віз.
Віктор Показати IP 18 Грудня 2021 18:18
А чому жодного депутата не затримали,вони вагонами вивозять
Знаючий Показати IP 18 Грудня 2021 19:54
Апеляційний суд все поверне власнику.Адвокат зробить свою справу(дасть на лапу судді),такі гроші в державу непідуть.
Справедливий Показати IP 19 Грудня 2021 11:02
Оце суддя поповнить свої статки.Цікаво подивитись через рік куди це все подінеться.
Коля Показати IP 19 Грудня 2021 12:43
Дибільні закони, а точніше ті хто їх придумав. Людина хотіла ввезти гроші в Україну, а вони конфіскували! Ідіотизм. Зате якби з російських/кіпрських офшорів - то без проблем?
Ліна Показати IP 19 Грудня 2021 13:10
Судді,митники....то все що живуть беручи хабарі створюють своїм дітям ,,майбутнє,,і ні один не задумається що за гріхи батьків відповідають діти,внуки.... Схаменіться!! Діти не мають доброї долі( хоча є все) неадекватні......