На Волині кандидат у мери обдурив журналістів, присвоївши заслуги батьків учнів місцевої школи
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/10-22/302618/photo_2020-10-22_11-54-45 (2)w.jpg)
Один із кандидатів на посаду міського голови Каменя-Каширського від партії «Слуга Народу» Віктор Пась обманув журналістів місцевого видання, запевнивши, що саме він причетний до заміни вікон у місцевій школі села Добре. Насправді ж вікна у навчальному закладі власним коштом замінили батьки, оскільки пан Віктор, будучи на посаді начальника відділу освіти, молоді та спорту, відмовився їм допомогти.
У пошуках справедливості до Інформаційного агентства Волинські Новини звернуся батьківський колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів села Добре Камінь-Каширського району, зокрема, місцеві мешканки, діти яких навчаються у школі, Галина Пась, Галина Птачик та Валентина Ворожбицька.
Зі слів представників активу, у березні 2020 року у школі замінили п’ять вікон за кошти батьків учнів та педагогів, утім начальник відділу освіти, молоді та спорту Камінь-Каширської районної державної держадміністрації, кандидат на посаду голови Камінь-Каширської міської ради Віктор Пась перед виборами «присвоїв» цю заслугу собі.
«Річ у тім, що у березні 2020 року ми власним коштом придбали для школи п’ять нових вікон. Натомість Віктор Іванович привласнив собі цю заслугу, давши коментар кореспондентці газети «Полісся», у якому розповів, що, мовляв, заміну вікон у навчальному закладі провели за кошти бюджету. А тим часом, батьківський і навіть педагогічний колектив самотужки зібрав 12 тисяч 800 гривень, аби нашим дітям було тепло і затишно у приміщенні, якому вже 90 років. Як доказ – чеки, які, на щастя, ми зберегли. Необхідну суму збирали поетапно, оскільки окремими батькам було дуже сутужно виділити з сімейного бюджету необхідну суму», – розповідає багатодітна мама Галини Пась, яка, за іронією долі, носить однакове прізвище із кандидатом в депутати, дії та вислови якого так обурили батьківський колектив.І справді, переглядаючи статтю, опубліковану 3 вересня 2020 року, в якій Віктор Пась дав коментар журналістам видання «Полісся», не можна не зауважити наступне:
«З метою створення належних умов для організації та здійснення освітнього процесу у закладах освіти району проведено ремонти класних кімнат, кабінетів, спортивних та актових залів, майстерень. Загалом на це та на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період спрямовано 1 мільйон 670 тисяч гривень. За ці кошти замінили 5 вікон у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Добре. У школі села Брониця вікна замінюються в спортзалі. У НВК №1 та №2 м. Каменя-Каширського здійснено ремонт санітарних кімнат, облаштовано санітарну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами у школі села Підцир’я», – повідомив Віктор Пась кореспондентці газети.Натомість, зі слів Галини Пась, коли рік тому батьківський актив школи звертався до Віктора Івановича з проханням допомогти відремонтувати один із класів у навчальному закладі, аби діти могли вчитися не в дві зміни, а в одну, він відмовився.
«Клас відремонтували ми також власним коштом. Не дали ні фарб, ні стільців – нічого. Щоправда, у сільській раді нам виділили фінанси на нові вікна у цьому класі. Решту ремонтних робіт батьки оплатили і виконали власними силами. Після виходу статті у газеті «Полісся» батьківський колектив намагався зустрітися з Віктором Пасем, однак він відмовив нам у прийомі. Приміщенню школи – майже 100 років, і воно постійно потребує ремонту. Шкода, що, попри те, що кошти із державного бюджету виділяються, батьки і вчителі змушені й далі вкладати власні гроші. Зокрема, ми самотужки закуповуємо туалетний папір, хімію тощо. І дуже боляче, коли перед виборами такі непорядні люди, як Віктор Іванович, присвоюють собі плоди чужих старань», – обурюється Галина Пась.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У пошуках справедливості до Інформаційного агентства Волинські Новини звернуся батьківський колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів села Добре Камінь-Каширського району, зокрема, місцеві мешканки, діти яких навчаються у школі, Галина Пась, Галина Птачик та Валентина Ворожбицька.
Зі слів представників активу, у березні 2020 року у школі замінили п’ять вікон за кошти батьків учнів та педагогів, утім начальник відділу освіти, молоді та спорту Камінь-Каширської районної державної держадміністрації, кандидат на посаду голови Камінь-Каширської міської ради Віктор Пась перед виборами «присвоїв» цю заслугу собі.
«Річ у тім, що у березні 2020 року ми власним коштом придбали для школи п’ять нових вікон. Натомість Віктор Іванович привласнив собі цю заслугу, давши коментар кореспондентці газети «Полісся», у якому розповів, що, мовляв, заміну вікон у навчальному закладі провели за кошти бюджету. А тим часом, батьківський і навіть педагогічний колектив самотужки зібрав 12 тисяч 800 гривень, аби нашим дітям було тепло і затишно у приміщенні, якому вже 90 років. Як доказ – чеки, які, на щастя, ми зберегли. Необхідну суму збирали поетапно, оскільки окремими батькам було дуже сутужно виділити з сімейного бюджету необхідну суму», – розповідає багатодітна мама Галини Пась, яка, за іронією долі, носить однакове прізвище із кандидатом в депутати, дії та вислови якого так обурили батьківський колектив.І справді, переглядаючи статтю, опубліковану 3 вересня 2020 року, в якій Віктор Пась дав коментар журналістам видання «Полісся», не можна не зауважити наступне:
«З метою створення належних умов для організації та здійснення освітнього процесу у закладах освіти району проведено ремонти класних кімнат, кабінетів, спортивних та актових залів, майстерень. Загалом на це та на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період спрямовано 1 мільйон 670 тисяч гривень. За ці кошти замінили 5 вікон у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Добре. У школі села Брониця вікна замінюються в спортзалі. У НВК №1 та №2 м. Каменя-Каширського здійснено ремонт санітарних кімнат, облаштовано санітарну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами у школі села Підцир’я», – повідомив Віктор Пась кореспондентці газети.Натомість, зі слів Галини Пась, коли рік тому батьківський актив школи звертався до Віктора Івановича з проханням допомогти відремонтувати один із класів у навчальному закладі, аби діти могли вчитися не в дві зміни, а в одну, він відмовився.
«Клас відремонтували ми також власним коштом. Не дали ні фарб, ні стільців – нічого. Щоправда, у сільській раді нам виділили фінанси на нові вікна у цьому класі. Решту ремонтних робіт батьки оплатили і виконали власними силами. Після виходу статті у газеті «Полісся» батьківський колектив намагався зустрітися з Віктором Пасем, однак він відмовив нам у прийомі. Приміщенню школи – майже 100 років, і воно постійно потребує ремонту. Шкода, що, попри те, що кошти із державного бюджету виділяються, батьки і вчителі змушені й далі вкладати власні гроші. Зокрема, ми самотужки закуповуємо туалетний папір, хімію тощо. І дуже боляче, коли перед виборами такі непорядні люди, як Віктор Іванович, присвоюють собі плоди чужих старань», – обурюється Галина Пась.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099691)
хм
Показати IP
22 Жовтня 2020 16:21
так на фото мінімум 9 вікон замінили??)) не могли по 5 поставити?)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099691)
Аноннім
Показати IP
22 Жовтня 2020 16:47
А тепер свій хід робить прокуратура .Я сказав прокуратура
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099691)
монтана
Показати IP
22 Жовтня 2020 19:39
Як співає С. Шнуров " Ленинград" ...." Выборы, выборы, все депутаты пиDORы !!!! "
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099691)
Читач
Показати IP
22 Жовтня 2020 19:59
Гроші та влада зіпсували чиновника!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099691)
ха
Показати IP
22 Жовтня 2020 20:16
просто відділ освіти поставив ці вікна собі на приход. а гроші поділили.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099691)
Петро
Показати IP
23 Жовтня 2020 11:21
Гроші успішно засвоєні.. Дайте ще.
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32
Травмувалась жінка: показали момент зіткнення двох авто у Луцьку. Відео
15 Липня 2024 22:14
15 Липня 2024 22:14
У трьох водоймах на Волині виявили кишкову паличку
15 Липня 2024 21:55
15 Липня 2024 21:55
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.