На Волині горіли літня кухня та будинок
![](/resize/450x339/r/files/news/2023/01-24/354632/327151208_1268995783829850_6034774646886161284_n.jpg)
Минулої доби рятувальники ліквідували дві пожежі у житловому секторі Волині.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
Опівночі горіла дерев’яна літня кухня в селі Славне Ківерцівської громади. О 01:10 силами працівників пожежно-рятувальних підрозділів з Ківерець та Рожища горіння ліквідували. Імовірно, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.Вранці пожежа трапилася в селі Городне на Любомльщині – очевидці викликали рятувальників, коли вогонь охопив внутрішні приміщення будинку, речі й побутову техніку, сягнув перекриття і покрівлі. Над його приборканням працівники 10 ДПРЧ м. Любомля та місцевої пожежної охорони села Головне працювали більше години. За попередніми даними, пожежа спричинена недоліками конструкції плити.
Потерпілих та жертв немає.Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті: пильнувати за справністю пічного опалення, електромережі, не залишати увімкнені електроприлади без нагляду, пильнувати за дітьми та бути обережними з відкритим вогнем у побуті. При виявленні ознак пожежі викликайте пожежно-рятувальні підрозділи за номером 101.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
Опівночі горіла дерев’яна літня кухня в селі Славне Ківерцівської громади. О 01:10 силами працівників пожежно-рятувальних підрозділів з Ківерець та Рожища горіння ліквідували. Імовірно, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.Вранці пожежа трапилася в селі Городне на Любомльщині – очевидці викликали рятувальників, коли вогонь охопив внутрішні приміщення будинку, речі й побутову техніку, сягнув перекриття і покрівлі. Над його приборканням працівники 10 ДПРЧ м. Любомля та місцевої пожежної охорони села Головне працювали більше години. За попередніми даними, пожежа спричинена недоліками конструкції плити.
Потерпілих та жертв немає.Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті: пильнувати за справністю пічного опалення, електромережі, не залишати увімкнені електроприлади без нагляду, пильнувати за дітьми та бути обережними з відкритим вогнем у побуті. При виявленні ознак пожежі викликайте пожежно-рятувальні підрозділи за номером 101.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
24 Липня 2024 21:18
24 Липня 2024 21:18
Правила видавання повісток по-новому: кого першим викличуть до ТЦК
24 Липня 2024 20:59
24 Липня 2024 20:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.