На Волині горіли господарські споруди, солома і сміття, чоловіка з опіками госпіталізували
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/09-21/368844/381059861_719928393512670_5157914536590635008_n.jpg)
Минулої доби волинські рятувальники ліквідували чотири пожежі.
Про це інформують у ГУ ДСНС Волині.
21 вересня о 04:32 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу господарської споруди в смт Цумань Луцького району. На місце події вирушили вогнеборці 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерці спільно з працівниками місцевої пожежної охорони смт Цумань та Олика.
По прибуттю до місця виклику рятувальники провели розвідку пожежі та на гасіння займання подали три водяні стволи. Під час пожежі власник будівлі отримав опіки руки, його госпіталізували.Учора о 13:42 рятувальники 11-ї ДПРЧ смт Шацьк ліквідували пожежу прибудови до дерев’яного житлового будинку в смт Шацьк Ковельського району.
В обох випадках ймовірна причина пожеж – коротке замикання електромережі.Черговий підрозділ 22-го Державного пожежно-рятувального поста Берестечка приборкав займання соломи в тюках на відкритій території. Ймовірна причина події – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.Пожежники 15-ї ДПРЧ спільно з працівниками МПО села Привітне загасили пожежу сміття на відкритій території в селі Пʼятикори Володимирського району. Причину події встановлюють.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у ГУ ДСНС Волині.
21 вересня о 04:32 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу господарської споруди в смт Цумань Луцького району. На місце події вирушили вогнеборці 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерці спільно з працівниками місцевої пожежної охорони смт Цумань та Олика.
По прибуттю до місця виклику рятувальники провели розвідку пожежі та на гасіння займання подали три водяні стволи. Під час пожежі власник будівлі отримав опіки руки, його госпіталізували.Учора о 13:42 рятувальники 11-ї ДПРЧ смт Шацьк ліквідували пожежу прибудови до дерев’яного житлового будинку в смт Шацьк Ковельського району.
В обох випадках ймовірна причина пожеж – коротке замикання електромережі.Черговий підрозділ 22-го Державного пожежно-рятувального поста Берестечка приборкав займання соломи в тюках на відкритій території. Ймовірна причина події – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.Пожежники 15-ї ДПРЧ спільно з працівниками МПО села Привітне загасили пожежу сміття на відкритій території в селі Пʼятикори Володимирського району. Причину події встановлюють.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.