Горіла господарська будівля: волинські вогнеборці приборкали пожежу
![](/resize/450x314/r/files/news/2023/08-19/366899/368250737_699155565589953_1029317369996159230_n.jpg)
Минулої доби волинські рятувальники ліквідували пожежу в господарській будівлі та чотири рази виїжджали на аварійно-рятувальні роботи.
Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.
Аварійно-рятувальні роботи пов'язані з утилізацією кубел шершнів у житлових будинках, що становили загрозу для людей. Такі роботи проводили в Дубечненській та Поворській громадах на Ковельщині, а також в Ківерцівській громаді Луцького району.
Увечері 18 серпня силами вогнеборців місцевої пожежної охорони селища Колки та пожежної команди місцевого лісгоспу ліквідовано пожежу в господарській будівлі у селі Старосілля Колківської громади. Імовірно, до займання призвело необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.
Аварійно-рятувальні роботи пов'язані з утилізацією кубел шершнів у житлових будинках, що становили загрозу для людей. Такі роботи проводили в Дубечненській та Поворській громадах на Ковельщині, а також в Ківерцівській громаді Луцького району.
Увечері 18 серпня силами вогнеборців місцевої пожежної охорони селища Колки та пожежної команди місцевого лісгоспу ліквідовано пожежу в господарській будівлі у селі Старосілля Колківської громади. Імовірно, до займання призвело необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Офіс генпрокурора перевіряє інформацію про розчленування українського військового росіянами
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
День Повітряних сил по-футбольному: у Луцьку на турнірі змагаються вісім команд. Фото
Сьогодні 16:23
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:23
З братом повернулися з-за кордону і пішли у військо: на Волині прощалися з Героєм Володимиром Гаврилюком
Сьогодні 14:57
Сьогодні 14:57
На Камінь-Каширщині загасили пожежу господарської будівлі
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
У Луцьку попрощалися з Героєм Романом Самусіком
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.