На Волині – ДТП за участю двох авто, один з водіїв травмувався
![](/files/news/2021/04-07/312908/a5.jpg)
Сьогодні вранці на автодорозі М-07 (Київ – Ковель – Ягодин) 472 км 300 м, трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю двох транспортних засобів.
Про це повідомляє патрульна поліція Волині.
Патрульні оперативно прибули на місце пригоди та попередньо встановили, що 37-річний водій автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 316 з причепом не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з транспортним засобом Chevrolet Captiva, який рухався у зустрічному напрямку, під керуванням 35-річного водія.
Ознак сп’яніння в учасників ДТП не було.
Також на місці події працювали медики. Внаслідок ДТП керманич Chevrolet Captiva отримав ушкодження.Патрульні викликали слідчо-оперативну групу Ковельського районного управління поліції та здійснили регулювання дорожнього руху.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє патрульна поліція Волині.
Патрульні оперативно прибули на місце пригоди та попередньо встановили, що 37-річний водій автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 316 з причепом не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з транспортним засобом Chevrolet Captiva, який рухався у зустрічному напрямку, під керуванням 35-річного водія.
Ознак сп’яніння в учасників ДТП не було.
Також на місці події працювали медики. Внаслідок ДТП керманич Chevrolet Captiva отримав ушкодження.Патрульні викликали слідчо-оперативну групу Ковельського районного управління поліції та здійснили регулювання дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722708812)
777
Показати IP
7 Квітня 2021 14:00
Дорога каток, ніхто нічього не сипле!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722708812)
Колік
Показати IP
7 Квітня 2021 16:00
Якщо в голові ніц немає то присипка не поможе
![](/public/images/user_no_foto.png?1722708812)
БОС до Колік
Показати IP
10 Квітня 2021 06:16
100%
![](/public/images/user_no_foto.png?1722708812)
Vasik
Показати IP
12 Квітня 2021 14:42
автобарига поспішав впарити корчі наївним люядм
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
Покусав за сідниці та руки: на Волині алабай накинувся на жінку, яка їхала велосипедом на роботу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
Волинянин після повернення з війни навчив собаку допомагати військовим із реабілітацією
Сьогодні 17:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.