На Волині – ДТП: авто збило чоловіка, який вибіг на дорогу
![](/resize/450x253/r/files/news/2019/02-12/262745/dtp-2.jpg)
У селі Римачі Любомльського району 45-річний житель райцентру, керуючи автомобілем «Peugeot Expert», збив 29-річного жителя цього ж району, який раптово вибіг на проїжджу частину, інформує прес-служба волинської поліції.
У результаті ДТП чоловік травмувався, його також госпіталізували.
Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудові розслідування тривають.
Окрім того, в Іваничівському районі в ДТП травмувався пішохід. Учора, 11 лютого, на автодорозі «Ковель-Жовква» поблизу села Литовеж Іваничівського району легковик «Богдан 211010» збив жінку. Потерпілу госпіталізували. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За кермом легковика перебував 30-річний житель Іваничівського району. Керуючи транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, водій допустив наїзд на 35-річну жінку, яка рухалася обабіч дороги у попутному напрямку.
Внаслідок автопригоди волинянка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення реанімації районної лікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У результаті ДТП чоловік травмувався, його також госпіталізували.
Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудові розслідування тривають.
Окрім того, в Іваничівському районі в ДТП травмувався пішохід. Учора, 11 лютого, на автодорозі «Ковель-Жовква» поблизу села Литовеж Іваничівського району легковик «Богдан 211010» збив жінку. Потерпілу госпіталізували. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За кермом легковика перебував 30-річний житель Іваничівського району. Керуючи транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, водій допустив наїзд на 35-річну жінку, яка рухалася обабіч дороги у попутному напрямку.
Внаслідок автопригоди волинянка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення реанімації районної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.