На Волині через замикання електромережі горіла господарська будівля
![](/resize/450x252/r/files/news/2021/07-09/318538/a6.jpg)
8 липня волинські рятувальники здійснили 70 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 1.
Про це повідомляє Управління ДСНС у Волинській області.
О 14:54 до Служби 101 надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі у селі Чевель Старовижівської об’єднаної територіальної громади.
О 15:25 пожежу локалізували, о 16:00 – ліквідували рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Стара Вижівка та працівники місцевої пожежної охорони с. Дубечне.
Імовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.
О 17: 29 надійшло повідомлення про пожежу в селі Озерці Горохівської міської громади – горіла дерев’яна господарська споруда.
О 18:18 силами рятувальників 9-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Горохова та працівників місцевої пожежної охорони смт Мар’янівка пожежу ліквідовано. Причина пожежі встановлюється.
О 20:22 в селі Хорлупи Підгайцівської сільської громади Луцького району виникло загорання сміття на площі – 50 м кв. Горіння ліквідували рятувальники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Луцька та працівники місцевої пожежної охорони смт Олика. Імовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Управління ДСНС у Волинській області.
О 14:54 до Служби 101 надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі у селі Чевель Старовижівської об’єднаної територіальної громади.
О 15:25 пожежу локалізували, о 16:00 – ліквідували рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Стара Вижівка та працівники місцевої пожежної охорони с. Дубечне.
Імовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.
О 17: 29 надійшло повідомлення про пожежу в селі Озерці Горохівської міської громади – горіла дерев’яна господарська споруда.
О 18:18 силами рятувальників 9-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Горохова та працівників місцевої пожежної охорони смт Мар’янівка пожежу ліквідовано. Причина пожежі встановлюється.
О 20:22 в селі Хорлупи Підгайцівської сільської громади Луцького району виникло загорання сміття на площі – 50 м кв. Горіння ліквідували рятувальники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Луцька та працівники місцевої пожежної охорони смт Олика. Імовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Помер розробник літаків «Антонов», Герой України Дмитро Ківа
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
На Волині перекрили канал ввезення фальсифікованих російських та білоруських медпрепаратів
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку організували арттерапію для дітей захисників
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.