На Волині через загоряння поля постраждала жінка
![](/resize/450x345/r/files/news/2023/09-08/368078/Screenshot_1.png)
Минулої доби рятувальники ліквідували 2 пожежі та здійснили 6 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт, під час яких врятували 2 людей.
Як інформують у пресслужбі ДСНС, 7 вересня пожежі трапилися у Ковельському та Луцькому районах. Імовірно, через коротке замикання електромережі горів житловий будинок у селі Велицьк на Ковельщині. Пожежу приборкали рятувальники 21 ДПРП та працівники місцевої пожежної охорони с. Сільце.
О 16:43 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу стерні на у с. Смолява Берестечківської громади. О 17:10 горіння ліквідували рятувальники 22 ДПРП. За попередніми даними, до пожежі призвела необережність з вогнем 58-річної власниці. Уже ввечері жінка звернулася за медичною допомогою – з термічними опіками та отруєнням продуктами горіння її госпіталізували до Луцької міської клінічної лікарні.Виїзди на проведення аварійно-рятувальних робіт минулої доби пов’язані з деблокуванням водія транспортного засобу під час дорожньо-транспортної пригоди, надання допомоги людині, яка намагалася вчинити суїцид, а також ліквідацією скупчення небезпечних комах (шершнів).Крім того, увечері рятувальники 12 ДПРЧ виїжджали для проведення аварійного відкривання дверей у селищі Любешів. Жінка з двома онуками не могла потрапити у квартиру – у вхідному замку зламався ключ. Рятувальники з мінімальними пошкодженнями усунули поломку, розібрали замок й відчинили двері.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформують у пресслужбі ДСНС, 7 вересня пожежі трапилися у Ковельському та Луцькому районах. Імовірно, через коротке замикання електромережі горів житловий будинок у селі Велицьк на Ковельщині. Пожежу приборкали рятувальники 21 ДПРП та працівники місцевої пожежної охорони с. Сільце.
О 16:43 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу стерні на у с. Смолява Берестечківської громади. О 17:10 горіння ліквідували рятувальники 22 ДПРП. За попередніми даними, до пожежі призвела необережність з вогнем 58-річної власниці. Уже ввечері жінка звернулася за медичною допомогою – з термічними опіками та отруєнням продуктами горіння її госпіталізували до Луцької міської клінічної лікарні.Виїзди на проведення аварійно-рятувальних робіт минулої доби пов’язані з деблокуванням водія транспортного засобу під час дорожньо-транспортної пригоди, надання допомоги людині, яка намагалася вчинити суїцид, а також ліквідацією скупчення небезпечних комах (шершнів).Крім того, увечері рятувальники 12 ДПРЧ виїжджали для проведення аварійного відкривання дверей у селищі Любешів. Жінка з двома онуками не могла потрапити у квартиру – у вхідному замку зламався ключ. Рятувальники з мінімальними пошкодженнями усунули поломку, розібрали замок й відчинили двері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.