На Волині через неправильну роботу шліфувальної машини зайнялася присадибна ділянка
![](/resize/450x336/r/files/news/2023/05-12/361016/345629426_1702814860163185_3324593757949517482_n.jpg)
Минулої доби волинські рятувальники ліквідували дві пожежі на відкритій місцевості й тричі виїжджали на допомогу людям поважного віку.
Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.
11 травня наприкінці дня рятувальники Луцького й Ковельського районів двічі виїжджали на гасіння пожеж сухої трави на відкритій місцевості. У Ковелі на вулиці Володимира Кияна горіли суха трава й чагарник на площі 0,8 га. Горіння ліквідували рятувальники 19-ї ДПРЧ Ковеля. Імовірно, до пожежі призвело необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
У селі Зміїнець Луцького району горіла суха трава на присадибній ділянці. Пожежу, що охопила територію 0,2 га, приборкали рятувальники 2-ї ДПРЧ Луцька. За попередніми даними, горіння спричинило порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електроприладу (кутова шліфувальна машина). На особу, причетну до виникнення пожежі, складено протокол про адміністративне правопорушення.Крім того, у Луцьку, Ковелі й Нововолинську рятувальники виїжджали на аварійне відкривання дверей у помешкання , де перебували старші люди.Зокрема у Ковелі рятувальники 19-ї ДПРЧ відчинили двері й надали медикам доступ до квартири, де перебувала старенька жінка. Вона задихалася й потребувала невідкладної допомоги.У Луцьку рятувальники працювали на проспекті Грушевського, а в Нововолинську на вулиці Винниченка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.
11 травня наприкінці дня рятувальники Луцького й Ковельського районів двічі виїжджали на гасіння пожеж сухої трави на відкритій місцевості. У Ковелі на вулиці Володимира Кияна горіли суха трава й чагарник на площі 0,8 га. Горіння ліквідували рятувальники 19-ї ДПРЧ Ковеля. Імовірно, до пожежі призвело необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
У селі Зміїнець Луцького району горіла суха трава на присадибній ділянці. Пожежу, що охопила територію 0,2 га, приборкали рятувальники 2-ї ДПРЧ Луцька. За попередніми даними, горіння спричинило порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електроприладу (кутова шліфувальна машина). На особу, причетну до виникнення пожежі, складено протокол про адміністративне правопорушення.Крім того, у Луцьку, Ковелі й Нововолинську рятувальники виїжджали на аварійне відкривання дверей у помешкання , де перебували старші люди.Зокрема у Ковелі рятувальники 19-ї ДПРЧ відчинили двері й надали медикам доступ до квартири, де перебувала старенька жінка. Вона задихалася й потребувала невідкладної допомоги.У Луцьку рятувальники працювали на проспекті Грушевського, а в Нововолинську на вулиці Винниченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721708434)
Анонім
Показати IP
12 Травня 2023 10:37
Сокирою виважувати двері? В наш час є куча набагато швидших і цивилізованих способів відкривання дверей.
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.