На Волині батьки тричі намагались відкупити 37-річного сина за п'яне водіння
Вміст алкоголю у крові водія у 16 разів перевищував норму. Аби поліцейські не складали адміністративні матеріали та не вилучали авто, батько та матір порушника тричі намагалися надали їм хабарі.
Про це інформує пресслужба поліції Волині.
Під час патрулювання у селищі Благодатне співробітники групи реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль ВАЗ 21104. За кермом транспортного засобу перебував 37-річний місцевий мешканець з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Освідування показало результат – 3,2 проміле, що у 16 разів перевищує допустиму норму 0,2 проміле.
Під час складання адміністративних матеріалів до поліцейських підійшов батько порушника та запропонував їм неправомірну вигоду 50 євро й залишив купюру в салоні службового авто. На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу.
Проте це не зупинило чоловіка, вдруге наполегливо «вирішити питання» він вже намагався з оперативником, котрий прибув у складі групи, поклавши 100 доларів США у бронежилет правоохоронця.
Коли й це не дало результату, за справу взялася матір правопорушника. Незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність за дачу хабара, 100 доларів США вона поклала на коліна слідчому.
Усі факти правопорушень задокументовано за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Відтепер чоловікові та жінці загрожує кримінальна відповідальність та від двох до чотирьох років позбавлення волі. Також за нетверезе водіння відповідатиме і керманич авто. Відповідно до ст. 130 йому доведеться сплатити 17 000 грн штрафу і його позбавлять права керування транспортним засобом на 1 рік, автівку правоохоронці вилучили. Рішення прийматиме суд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба поліції Волині.
Під час патрулювання у селищі Благодатне співробітники групи реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль ВАЗ 21104. За кермом транспортного засобу перебував 37-річний місцевий мешканець з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Освідування показало результат – 3,2 проміле, що у 16 разів перевищує допустиму норму 0,2 проміле.
Під час складання адміністративних матеріалів до поліцейських підійшов батько порушника та запропонував їм неправомірну вигоду 50 євро й залишив купюру в салоні службового авто. На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу.
Проте це не зупинило чоловіка, вдруге наполегливо «вирішити питання» він вже намагався з оперативником, котрий прибув у складі групи, поклавши 100 доларів США у бронежилет правоохоронця.
Коли й це не дало результату, за справу взялася матір правопорушника. Незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність за дачу хабара, 100 доларів США вона поклала на коліна слідчому.
Усі факти правопорушень задокументовано за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Відтепер чоловікові та жінці загрожує кримінальна відповідальність та від двох до чотирьох років позбавлення волі. Також за нетверезе водіння відповідатиме і керманич авто. Відповідно до ст. 130 йому доведеться сплатити 17 000 грн штрафу і його позбавлять права керування транспортним засобом на 1 рік, автівку правоохоронці вилучили. Рішення прийматиме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Угорщина спростила умови вʼїзду для росіян і білорусів після візиту Орбана до Москви, – ЗМІ
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
У громаді на Волині попрощалися з Героєм Ігорем Зайцем
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
На фронті в Україні з'явилися нові російські дрони: аналітики повідомили, яка їхня мета
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Луцьку на Ковельській авто збило чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:48
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:48
У медзакаладах Волині будуть «палати героїв» для тривалого перебування поранених військових
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.