На Волині батькам загиблого солдата вручили його орден «За мужність»
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/02-12/355803/330846657_914971839511392_9181546585524007938_n.jpg)
У селищі Ратне батькам загиблого солдата Максима Хартанюка вручили орден «За Мужність» III ступеня. Військового було нагороджено орденом посмертно.
Про це повідомили у війській частині 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.
Командир волинських гвардійців полковник Василь Гуртовський подякував батькам за виховання мужнього сина та запевнив, що їхня родина не буде полишена напризволяще і матиме підтримку від побратимів-гвардійців.
Максим Хартанюк загинув у травні 2022 року, виконуючи бойове завдання на Дніпровщині. Внаслідок артилерійського обстрілу він отримав поранення, несумісні з життям.
Для своїх побратимів Максим назавжди залишиться прикладом відваги та вірності присязі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у війській частині 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.
Командир волинських гвардійців полковник Василь Гуртовський подякував батькам за виховання мужнього сина та запевнив, що їхня родина не буде полишена напризволяще і матиме підтримку від побратимів-гвардійців.
Максим Хартанюк загинув у травні 2022 року, виконуючи бойове завдання на Дніпровщині. Внаслідок артилерійського обстрілу він отримав поранення, несумісні з життям.
Для своїх побратимів Максим назавжди залишиться прикладом відваги та вірності присязі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Авдіївці – епідемія холери, з міста не випускають людей
Сьогодні 16:58
Сьогодні 16:58
У Москві підірвали авто з військовим, – ЗМІ
Сьогодні 16:25
Сьогодні 16:25
Порушував ПДР напідпитку: в Луцьку на ДПЗ зловили горе-водія
Сьогодні 14:29
Сьогодні 14:29
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.