На Волині Volkswagen на зустрічній смузі зіткнувся з Chery, постраждало троє осіб. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/05-31/339965/23.jpeg)
Аварія сталася 30 травня близько 18 години на автодорозі поблизу села Рівне на Ковельщині.
Водій Volkswagen Golf, 39-річний мешканець Згоран, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із Chery Amulet під керуванням 61-річного жителя села Борове.
Обоє водіїв та пасажир Volkswagen отримали тілесні ушкодження. Їм надали необхідну допомогу у медичному закладі. Транспортні засоби поміщено на арештмайданчик.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 (м. Любомль).
За фактом аварії відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження. Усі обставини ДТП з’ясовують слідчі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Водій Volkswagen Golf, 39-річний мешканець Згоран, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із Chery Amulet під керуванням 61-річного жителя села Борове.
Обоє водіїв та пасажир Volkswagen отримали тілесні ушкодження. Їм надали необхідну допомогу у медичному закладі. Транспортні засоби поміщено на арештмайданчик.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 (м. Любомль).
За фактом аварії відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження. Усі обставини ДТП з’ясовують слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині 30 липня електроенергію не вимикатимуть
Сьогодні 20:37
Сьогодні 20:37
У Запоріжжі в лікарні помер герой з Волині Василь Кузьмич
Сьогодні 19:58
Сьогодні 19:58
Зв’язок поколінь борців за незалежність: на Волині відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.