На Волині 61-річний кермувальник двічі проігнорував патрульних
![](/resize/450x293/r/files/news/2023/08-22/367085/photo_2023-08-22_17-37-22.jpg)
Патрульні наздогнали водія, який перевищив швидкість та двічі не зупинився на вимогу інспекторів.
Сьогодні під час вимірювання швидкості поблизу села Дерно поліцейські зафіксували автомобіль марки Mazda, який рухався 97 км/год, інформують у патрульній поліції Волині.
Патрульні подали керманичу знак про зупинку, але чоловік не відреагував на вимогу та продовжив рух. Охоронці порядку передали орієнтування колегам на стаціонарний блокпост, проте й там 61-річний керманич не зупинився.
Тож інспектори наздогнали його і шляхом блокування зупинили. Порушника правил дорожнього руху притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху) та за ч. 1 ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні під час вимірювання швидкості поблизу села Дерно поліцейські зафіксували автомобіль марки Mazda, який рухався 97 км/год, інформують у патрульній поліції Волині.
Патрульні подали керманичу знак про зупинку, але чоловік не відреагував на вимогу та продовжив рух. Охоронці порядку передали орієнтування колегам на стаціонарний блокпост, проте й там 61-річний керманич не зупинився.
Тож інспектори наздогнали його і шляхом блокування зупинили. Порушника правил дорожнього руху притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху) та за ч. 1 ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721309051)
Роман
Показати IP
23 Серпня 2023 01:58
Поліцейські відповідають за свої вчинки? Мені руку в Ковелі зламали і побили за ніщо є висновок з лікарні і ніякої відповідальності не понесли, справою займалась прокуратура і дбр і нічого не зробили. Один з поліцейських М. Ковеля старший сержант Демянчук
Рада декриміналізувала крадіжки на суму до 3000 грн
Сьогодні 16:18
Сьогодні 16:18
Росія переховує кораблі у Новоросійську, але дрони Sea Baby діставатимуть і туди, – ВМС
Сьогодні 15:44
Сьогодні 15:44
Українцям слід готуватись до суттєвого підвищення податків
Сьогодні 15:28
Сьогодні 15:28
Безпека, кар’єра і здоров’я: в Луцьку обговорили стратегії розвитку молоді та реалізації молодіжної політики
Сьогодні 15:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:12
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:54
15 років зволікань: з департаментом культури Волинської ОВА судитимуться через давні городища
Сьогодні 14:38
Сьогодні 14:38
Віддав життя за Україну: загинув волинянин Микола Ковальчук
Сьогодні 14:05
Сьогодні 14:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.