На Волині 14-річний школяр має власну пасіку
![](/resize/450x279/r/files/news/2018/08-27/251788/original-photo.jpg)
Роман Прус із села Завітне на Волині з четвертого класу має власну пасіку, в якій три вулики.
Перший вулик хлопцеві подарували ще у 10 років, а у нинішні 14 він — уже досвідчений пасічник, - пише Волинь.
У 2015 році п’ятикласник Роман Прус отримав свій мед із трьох рамок — 1,5 літра. Юнак каже, що той солодкий продукт був найсмачніший, бо перший. А цього року вже двічі викачували: отримав по 15 літрів травневого і липового меду.
«Наш сусід Олександр Новосад тримав пасіку, а мене змалечку цікавило, що ж у тому вулику відбувається, як дружно працюють ці трудолюбиві створіння. Якось запускали бджіл, їх літало кілька тисяч, а я сидів тільки в шортах, і жодна мене не вкусила», — розповідає про своє захоплення Роман.
Батьки підтримують недитяче захоплення свого єдиного сина. Тато подарував хлопцеві третій вулик і придбав медогонку.
«Я до пасіки діла не маю. Тільки синові допомагаю. У нашій родині ніколи не було бджолярів», — зазначив Володимир Прус.
Мама Наталія також схвально ставиться до такого заняття й каже, що в Романа немає часу займатися дурницями, бо бджоли потребують уваги. Найбільше пишається онуком бабуся Галина Іванівна.
Роман добре вчиться, перейшов у 9-й клас. За успіхи у школі був нагороджений путівкою у дитячий табір «Буковель» у Карпатах. Завітненський бджоляр нині мріє здобути освіту й стати медиком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перший вулик хлопцеві подарували ще у 10 років, а у нинішні 14 він — уже досвідчений пасічник, - пише Волинь.
У 2015 році п’ятикласник Роман Прус отримав свій мед із трьох рамок — 1,5 літра. Юнак каже, що той солодкий продукт був найсмачніший, бо перший. А цього року вже двічі викачували: отримав по 15 літрів травневого і липового меду.
«Наш сусід Олександр Новосад тримав пасіку, а мене змалечку цікавило, що ж у тому вулику відбувається, як дружно працюють ці трудолюбиві створіння. Якось запускали бджіл, їх літало кілька тисяч, а я сидів тільки в шортах, і жодна мене не вкусила», — розповідає про своє захоплення Роман.
Батьки підтримують недитяче захоплення свого єдиного сина. Тато подарував хлопцеві третій вулик і придбав медогонку.
«Я до пасіки діла не маю. Тільки синові допомагаю. У нашій родині ніколи не було бджолярів», — зазначив Володимир Прус.
Мама Наталія також схвально ставиться до такого заняття й каже, що в Романа немає часу займатися дурницями, бо бджоли потребують уваги. Найбільше пишається онуком бабуся Галина Іванівна.
Роман добре вчиться, перейшов у 9-й клас. За успіхи у школі був нагороджений путівкою у дитячий табір «Буковель» у Карпатах. Завітненський бджоляр нині мріє здобути освіту й стати медиком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
Покусав за сідниці та руки: на Волині алабай накинувся на жінку, яка їхала велосипедом на роботу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
Волинянин після повернення з війни навчив собаку допомагати військовим із реабілітацією
Сьогодні 17:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.