На Волині 12 поліцейських офіцерів громад отримали службові автомобілі
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/04-11/380640/436253422_729706969367313_4884259539010067029_n.jpg)
Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко разом з очільником Головного управління Нацполіції у Волинській області Юрієм Крошком вручили ключі від новеньких службових авто дванадцятьом новоспеченим поліцейським офіцерам Олицької, Колківської, Берестечківської, Заболоттівської, Сереховичівської, Литовезької, Володимирської, Локачинської, Павлівської, Турійської, Камінь-Каширської та Сошичненської громад.
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Машини придбано за кошти органів місцевого самоврядування. Водночас поліція провела відбір та навчання офіцерів, надала необхідні спецзасоби та забезпечує їх заробітною платою.Читати ще: На Волині запрацювала 38 поліцейська станція
Юрій Погуляйко зазначив, що швидке реагування на небезпечні події та кримінальні порушення – це першочергове завдання поліції. А поліцейські офіцери, які служать та живуть на територіях своїх громад, можуть ефективніше реагувати на кожне звернення й надавати кваліфіковану допомогу волинянам, якщо забезпечені сучасними автомобілями.На Волині уже працює 61 поліцейський офіцер у 44 громадах. Усі вони мають службові автомобілі та необхідні речі для виконання обов’язків. Також віднині в області функціонує 49 поліцейських станцій.Читати ще: Майже пів сотні волинських шкіл на кордоні з Білоруссю охоронятимуть офіцери безпеки
Варто додати, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовують в області з 2019 року. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працює на цій території, але й живе там.До обов’язків офіцерів громад належать патрулювання, бесіди з учнями в школах, встановлення адміністративного нагляду за раніше судимими особами, реагування на заяви та повідомлення громадян, здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху тощо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Машини придбано за кошти органів місцевого самоврядування. Водночас поліція провела відбір та навчання офіцерів, надала необхідні спецзасоби та забезпечує їх заробітною платою.Читати ще: На Волині запрацювала 38 поліцейська станція
Юрій Погуляйко зазначив, що швидке реагування на небезпечні події та кримінальні порушення – це першочергове завдання поліції. А поліцейські офіцери, які служать та живуть на територіях своїх громад, можуть ефективніше реагувати на кожне звернення й надавати кваліфіковану допомогу волинянам, якщо забезпечені сучасними автомобілями.На Волині уже працює 61 поліцейський офіцер у 44 громадах. Усі вони мають службові автомобілі та необхідні речі для виконання обов’язків. Також віднині в області функціонує 49 поліцейських станцій.Читати ще: Майже пів сотні волинських шкіл на кордоні з Білоруссю охоронятимуть офіцери безпеки
Варто додати, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовують в області з 2019 року. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працює на цій території, але й живе там.До обов’язків офіцерів громад належать патрулювання, бесіди з учнями в школах, встановлення адміністративного нагляду за раніше судимими особами, реагування на заяви та повідомлення громадян, здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721226079)
Ннн
Показати IP
11 Квітня 2024 20:07
Цим взяточнікам новенькі авто А хлопці на нулі отримали нуль
![](/public/images/user_no_foto.png?1721226079)
Народна прокуратура до Ннн
Показати IP
11 Квітня 2024 22:12
не суди всіх по собі
![](/public/images/user_no_foto.png?1721226079)
Анонім
Показати IP
11 Квітня 2024 22:29
Поліцейська держава! Влада формує максимально лояльну та ручну поліцію ..
![](/public/images/user_no_foto.png?1721226079)
неМУСОР
Показати IP
12 Квітня 2024 04:34
для чого взагалі потрібен той непотріб у вигляді участкових (ПОГ-ДОП) та і зрештою 90% тупорилого планктону яке отримує зарплату тільки тому що "ходить на роботу"!? Дебільна країна маразму і корупції.
Велике переселення: три ведмеді з Луцького зоопарку поїхали до Молдови, а на Волинь прибули лама й мари патагонські
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.